Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2008, 10:40

autor: vampire

GameSpy: świąteczny przewodnik po grach

Korzystając z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a więc tygodni kiedy ukazuje się najwięcej gier, w tym te najbardziej wyczekiwane, serwis GameSpy opublikował przewodnik po najlepszych tytułach tego roku, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Wśród nich zalazły się zarówno produkcje obecne już na rynku jak i te, które dopiero trafią do sklepów.

Korzystając z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a więc tygodni kiedy ukazuje się najwięcej gier, w tym te najbardziej wyczekiwane, serwis GameSpy opublikował przewodnik po najlepszych tytułach tego roku, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Wśród nich zalazły się zarówno produkcje obecne już na rynku jak i te, które dopiero trafią do sklepów. Listy najciekawszych gier, według poszczególnych osób zajmujących się przygotowaniem przewodnika, znajdziecie tutaj.

Poniżej natomiast zamieszczamy ogólny spis wybranych przez GameSpy produkcji, którymi powinni zainteresować się posiadacze różnych platform sprzętowych - PC, Xbox 360, PS3, Wii, DS i PSP - oczywiście w serwisie (pod tym adresem) znajdziecie szerszy opis dlaczego akurat dana gra wyróżnia się na tle pozostałych.

PC:

Xbox 360:

PlayStation 3:

Wii:

Nintendo DS:

PSP:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry