Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 listopada 2008

AgreGOLmat (25 - 31 października 2008)
AgreGOLmat (25 - 31 października 2008)

Przemysław Zamęcki, 1 listopada 2008, 16:06

Jaka piękna katastrofa, powiedział kiedyś pewien Grek widząc jak marzenie jego życia wali się w gruzy. Poczułem się całkiem podobnie w chwili, kiedy dowiedziałem się, że Bethesda nie dostarczyła do Europy wszystkich materiałów mających znaleźć się w pudełku z kolekcjonerską edycją Fallouta 3.

Quantum of Solace zapewni niewiele ponad 4 godziny rozgrywki?
Quantum of Solace zapewni niewiele ponad 4 godziny rozgrywki?

Elrond, 1 listopada 2008, 15:44

Zanim fani chyba najbardziej znanego agenta, Jamesa Bonda, zrównają nas z ziemią za tytuł wiadomości, spieszymy z wyjaśnieniem. Mowa nie o filmie, 007 Quantum of Solace, który w kinach przykuje nas do foteli na 106 minut, a o grze opartej o przygody Bonda przedstawionych w nim oraz w Casino Royale.

Kolejne informacje o grze muzycznej z Beatlesami w roli głównej
Kolejne informacje o grze muzycznej z Beatlesami w roli głównej

Elrond, 1 listopada 2008, 14:05

Przedwczoraj, podczas specjalnej konferencji prasowej, przedstawiciele MTV Games poinformowali o prawdziwej „bombie” – powstaje gra muzyczna, w której pojawią się utwory The Beatles. Jak można było się spodziewać, powoli na światło dzienne zaczynają wychodzić szczegóły tej produkcji.

Kolejna gra Stevena Spielberga nadal w produkcji

Elrond, 1 listopada 2008, 12:04

Wczoraj, przy okazji wiadomości o finansowych stratach firmy Electronic Arts i redukcjach zatrudnienia, będących w dużej mierze skutkiem światowego kryzysu, pojawiła się również plotka o zarzuceniu prac nad LMNO – tajemniczą grą autorstwa Stevena Spielberga. Okazuje się jednak, że ta informacja pozostaje jedynie w sferze plotek.

Ujawniono datę premiery Skate It
Ujawniono datę premiery Skate It

aRusher, 1 listopada 2008, 11:37

Tydzień temu poznaliśmy zestawienie wszystkich utworów, które składają się na ścieżkę dźwiękową Skate It – deskorolkowej gry na Nintendo DS i Wii. Już wkrótce będziemy mogli usłyszeć je z głośników - europejska data premiery Skate It została wyznaczona na 20 listopada, w Ameryce Północnej gra pojawi się w sklepach dzień wcześniej.

Premiera Saboteur znowu opóźniona
Premiera Saboteur znowu opóźniona

aRusher, 1 listopada 2008, 11:20

Wczoraj mieliśmy się okazję zapoznać z raportem EA dotyczącym ilości sprzedanych kopii tytułów branżowego giganta. Jest wśród nich parę naprawdę imponujących wyników, jak Madden NFL 09 (4,5 mln szt.), Spore (2 mln szt.) czy Mercenaries 2: World in Flames (1,9 mln szt.). Do tych pozycji nie dołączy Saboteur, gra Pandemic Studios – w każdym razie nie w tym roku fiskalnym. Debiut gry został przesunięty i obecnie możemy się go spodziewać między 1 kwietnia 2009 a 31 marca 2010 roku.

Nintendo DSi w Europie najpóźniej latem 2009
Nintendo DSi w Europie najpóźniej latem 2009

aRusher, 1 listopada 2008, 10:52

Już dzisiaj nowa generacja przenośnych konsolek Nintendo – DSi - ma swoją premierę w Japonii. Kosztuje tam 18 900 jenów, czyli około 530 złotych. Kiedy możemy spodziewać się tego handhelda na Starym Kontynencie? Na to pytanie częściowej odpowiedzi udzielił Satoru Iwata – prezes Big N.