Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 listopada 2008

Październikowa odsłona Crysis Monthly Update
Październikowa odsłona Crysis Monthly Update

Elrond, 2 listopada 2008, 13:42

Już po raz szósty na oficjalnej stronie społeczności skupionej wokół gier spod znaku Crysis, znaleźć można comiesięczną, skondensowaną dawkę informacji dotyczących tych produkcji. Wśród wiadomości dotyczących m.in. zorganizowanego na początku miesiąca turnieju w Crysis Wars, w którym udział brali także twórcy gry, znaleźliśmy informację o nadciągającym patchu.

Podano orientacyjną datę premiery Skate 2
Podano orientacyjną datę premiery Skate 2

aRusher, 2 listopada 2008, 12:21

Ledwie wczoraj mieliśmy okazję poinformować was o ustaleniu daty debiutu Skate It – gry przenoszącej idee znakomitego skate. na konsole Nintendo Wii i DS. Dziś natomiast znamy orientacyjny termin premiery pełnoprawnej kontynuacji skate. – Skate 2 pojawić się ma na półkach sklepowych w styczniu przyszłego roku.

NXE wyciekł do sieci. Jeśli chcesz zablokować sobie konsolę – ściągaj
NXE wyciekł do sieci. Jeśli chcesz zablokować sobie konsolę – ściągaj

aRusher, 2 listopada 2008, 12:15

O New Xbox Experience mówi się wiele. Aktualizacja oprogramowania konsoli nastręcza problemów, ale Microsoft wychodzi z nich obronną ręką. Jednak nawet gigant z Redmond nie ustrzegł się „syndromu internetyzacji” – NXE znajduje się już w sieci i wystarczy odrobina dobrej woli, by się w niego zaopatrzyć.

Kilka słów o projektach Sony

Elrond, 2 listopada 2008, 12:04

Redaktorzy serwisu Ripten twierdzą, iż od wiarygodnego źródła blisko związanego z firmą Sony, uzyskali nowe informacje na temat m.in. Infamous, SOCOM: Confrontation oraz Resistance na PSP. Rzućmy więc okiem na to, jakie rewelacje bądź też rewolucje ujawniono.

Alter Ego ma wydawcę
Alter Ego ma wydawcę

Elrond, 2 listopada 2008, 11:10

Przedstawiciele firmy Future Games, polskim graczom znani z takich tytułów jak Black Mirror czy Nibiru, poinformowali, iż ich najnowszy projekt, Alter Ego, znalazł wydawcę. Wprowadzeniem na rynek tej ciekawie zapowiadającej się przygodówki zajmie się Daedalic Entertainment, która w swoim portfolio może pochwalić się innymi grami z tego gatunku – A New Beginning oraz Edna & Harvey: The Breakout.