Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 listopada 2008

LittleBigPlanet - moderacja i kontrowersje wokół niej
LittleBigPlanet - moderacja i kontrowersje wokół niej

Jiker, 9 listopada 2008, 17:39

LittleBigPlanet już działa. 28 października (3 listopada w przypadku Europy) był dniem, kiedy to do rąk graczy oddana została jedna z kilku najważniejszych produkcji 2008 roku. Słowa te potwierdzają sygnały, także z Polski oraz z naszego serwisu, który wystawił dziełu Media Molecule notę 95% i znaczek rekomendacji.

Jak wygląda Deus Ex 3?
Jak wygląda Deus Ex 3?

vampire, 9 listopada 2008, 16:34

Ostatnio znowu zrobiło się głośno o nowym wcieleniu Deus Exa - najpierw poznaliśmy kilka szczegółów na temat fabuły i rozgrywki, a potem nadeszła nieprzyjemna dla posiadaczy konsol wiadomość. Wtedy to okazało się, że być może, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, tytuł ten zawita jedynie na pecetach. Teraz w końcu, w czeskim serwisie Tiscali, pojawiły się screenshoty z Deus Ex 3.

Trwają prace nad FPSem w świecie EVE Online

vampire, 9 listopada 2008, 15:44

Podczas tegorocznej edycji zlotu fanów EVE Online (6-8 listopada), twórcy tej popularnej gry MMO, firma Crowd Control Productions, postanowili wyjawić nieco informacji o swoich planach na przyszłość. Z pewnością największym zaskoczeniem była wiadomość, że twórcy ci pracują obecnie nad FPS-em, którego akcja osadzona została w świecie EVE.

Rare usunie tekstowy problem nowego Banjo-Kazooie
Rare usunie tekstowy problem nowego Banjo-Kazooie

Jiker, 9 listopada 2008, 14:47

Problemy z wyświetlaniem tekstu, które wykryto przy okazji publikacji oficjalnej wersji demonstracyjnej Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts, zostaną jednak usunięte. Stanie się to wbrew wcześniejszym oświadczeniom studia Rare, które jeszcze przed kilkoma dniami twierdziło, że byłaby to zbyt kosztowna operacja.

Świetna sprzedaż Gears of War 2
Świetna sprzedaż Gears of War 2

vampire, 9 listopada 2008, 13:50

Wszystko wskazuje na to, że najnowsze dzieło Epic Games ma szansę stać się jedną z najlepiej sprzedających się gier przeznaczonych na Xboxa 360 w historii. Jak podaje serwis VGChartz (w oparciu o wczesne raporty) w ciągu zaledwie jednego dnia rozeszło się przeszło 2,1 miliona egzemplarzy Gears of War 2, z czego 1,4 miliona zakupili mieszkańcy Stanów Zjednoczonych.

Pierwsze szczegóły na temat dziesiątego dodatku do EVE Online

Jiker, 9 listopada 2008, 12:29

Podczas ostatniego dnia imprezy EVE Online Fanfest, zorganizowanej przez producenta gry, firmę Crowd Control Productions, dowiedzieliśmy się, że Quantum Rise nie będzie ostatnim rozszerzeniem, w które będą się mogli zaopatrzyć miłośnicy tego MMO. Już 10 marca 2009 roku oddany zostanie im bowiem największy spośród wszystkich dodatków.