Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 listopada 2008

Przyszłość Hellgate: London w rękach HanbitSoft

Elrond, 3 listopada 2008, 19:28

Przedstawiciele koreańskiej firmy dewelopersko wydawniczej potwierdzili oficjalnie, iż w ich posiadaniu znajdują się prawa do Hellgate: London oraz Mythos – projektów nieistniejącego już Flagship Studios. Przypomnijmy, iż spekulacje dotyczące przyszłości gier studia założonego m.in. przez Billa Ropera (były pracownik Blizzard North), krążyły po sieci już od pewnego czasu.

Dodatkowe poziomy do Bioshocka 20 listopada w cenie 10 dolarów
Dodatkowe poziomy do Bioshocka 20 listopada w cenie 10 dolarów

Vercetti, 3 listopada 2008, 19:19

Gracze, którzy po dwóch tygodniach od premiery podrasowanego Bioshocka zdążyli już pożegnać się z tatuśkami i siostrzyczkami w wersji na PlayStation 3, niebawem będą mogli powrócić do Rapture, by jeszcze raz zmierzyć się z wyzwaniami podwodnego miasta. Wszystko za sprawą nowych poziomów do trybu Challenge Room, które – zgodnie z informacjami od firmy 2K Games – zadebiutują w sieci 20 listopada.

Tropico 3 zapowiedziane
Tropico 3 zapowiedziane

Animol, 3 listopada 2008, 14:09

Zapowiada się na to, że zobaczymy kolejną odsłonę ekonomicznej gry w egzotycznych klimatach, a mianowicie Tropico 3. Produkcją zajmie się Haemimont Games, znane przede wszystkim z Imperium Romanum.

Company of Heroes: Tales of Valor zapowiedziane
Company of Heroes: Tales of Valor zapowiedziane

Filip „fsm” Grabski, 3 listopada 2008, 13:13

W skeczu kabaretu Potem pojawia się taki tekst: „Wojna jest jak serial – ma trwać”. Panowie z Relic Entertainment raczej naszego kabaretu nie znają, ale wojna w ich wydaniu trwać będzie. Zapowiedziano drugi samodzielny dodatek do Kompanii Braci.

Premiera Intel Core i7 i najszybszy komputer dla graczy
Premiera Intel Core i7 i najszybszy komputer dla graczy

vampire, 3 listopada 2008, 12:56

Dziś do sklepów trafiła nowa generacja czterordzeniowych procesorów, Core i7, wcześniej znana pod nazwą kodową Bloomfield, stanowiąca spory krok naprzód w stosunku do swojej bezpośredniej poprzedniczki - Core2. Przede wszystkim CPU z tej serii są pierwszymi układami Intela wyposażonymi w zintegrowany kontroler pamięci.

Twórcy Rock Band 2 pracują nad kolejnym projektem
Twórcy Rock Band 2 pracują nad kolejnym projektem

Animol, 3 listopada 2008, 12:15

Harmonix, studio odpowiedzialne między innymi za najnowszy Rock Band 2, pracuje nad kolejnym, sekretnym projektem. Sekretnym, ponieważ kompletnie nic jeszcze o nim nie wiadomo.

Spore na liście 50-ciu najlepszych wynalazków 2008 roku według magazynu Time
Spore na liście 50-ciu najlepszych wynalazków 2008 roku według magazynu Time

Filip „fsm” Grabski, 3 listopada 2008, 11:44

Amerykański tygodnik Time umie doceniać nowoczesne technologie. W grudniu 2006 r. osobowością roku zostaliśmy my – użytkownicy Internetu, w ramach docenienia rewolucji Web 2.0. Dziś Time prezentuję listę najciekawszych wynalazków roku, na której znalazła się gra Spore.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (3 listopada 2008)

Jiker, 3 listopada 2008, 11:16

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: kolekcja gier z cyklu Penumbra, starsze produkcje Xbox Live Arcade z obsługą awatarów, Naruto z dodatkami i wersją demonstracyjną. Zapraszamy do lektury.

Rock Bandowe AC/DC już w sprzedaży
Rock Bandowe AC/DC już w sprzedaży

Jiker, 3 listopada 2008, 10:11

Zgodnie z obietnicą złożoną 30 września, do amerykańskich sklepów trafiło wczoraj specjalne rozszerzenie gry Rock Band w całości poświęcone australijskiemu zespołowi hardrockowemu AC/DC. Już niedługo zawita ono również na Stary Kontynent. Stanie się to na początku grudnia.

A Vampyre Story osiąga złoty status
A Vampyre Story osiąga złoty status

vampire, 3 listopada 2008, 09:56

Pierwszy raz o A Vampyre Story, ciekawie zapowiadającej się przygodówce typu point and click, usłyszeliśmy już cztery lata temu. Dziś w końcu pojawiła się informacja, że ta długo oczekiwana przez fanów gatunku produkcja osiągnęła złoty status i 14 listopada odbędzie się jej europejska premiera, a 25 listopada gra trafi również do amerykańskich sklepów.

Twórcy cyklu The Blackwell anonsują nową przygodówkę
Twórcy cyklu The Blackwell anonsują nową przygodówkę

Jiker, 3 listopada 2008, 09:06

Studio Wadjet Eye Games, znane Wam być może z cyklu gier przygodowych Blackwell, poinformowało nas o rozpoczęciu prac nad swoją kolejną produkcją. Będzie nią oczywiście przedstawicielka przygodówek. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych produkcji Wadjet Eye Games, historia utrzymana zostanie w klimacie starych kryminalnych filmów noir, przyprawionym domieszką fantastyki. Pozycję wyda firma PlayFirst.

Premiery gier w Polsce (27 października - 2 listopada)
Premiery gier w Polsce (27 października - 2 listopada)

Vercetti, 3 listopada 2008, 08:45

Choć niewiele na to wskazywało, tendencja z zeszłego tygodnia utrzymała się i na naszym rynku znów zadebiutowało dwanaście gier, reprezentujących skądinąd bardzo szerokie spektrum gatunków.

Dema Football Managera w sieci

Ramsik, 3 listopada 2008, 08:45

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wydawcy, podczas zakończonego kilka godzin temu weekendu Internet wzbogacił się o wersje demonstracyjne najnowszej odsłony menedżerskiej serii. Tradycyjnie już otrzymaliśmy dwa warianty próbki Football Managera 2009.

E-Sport - podsumowanie tygodnia (26 października - 1 listopada)
E-Sport - podsumowanie tygodnia (26 października - 1 listopada)

Maciej Śliwiński, 3 listopada 2008, 07:03

Kolejny popularny event dla graczy zagościł w Polsce. W ostatnią niedzielę października w krakowskim Kinie Kijów odbył się pierwszy w naszym kraju przystanek Intel Friday Night Game, realizowanego w formie telewizyjnego show turnieju dla graczy.