Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 listopada 2008

Poradnik: Far Cry 2

Redakcja GRYOnline.pl, 6 listopada 2008, 19:08

„Witam w poradniku Far Cry 2. Jego głównym zadaniem jest opis dostępnego w grze sprzętu oraz sposób przejścia misji dla dwóch zwalczających się frakcji: UFLL i APR. Ponadto w poradniku, oprócz wielu przydatnych w rozgrywce rad zawarto szczegółowe mapki pozwalające odnaleźć wszystkie ukryte walizki z diamentami, taśmy Szakala oraz złote karabiny AK-47.”

Fallout 3 zalewa świat
Fallout 3 zalewa świat

fsm, 6 listopada 2008, 14:29

Wczoraj mogliście przeczytać doniesienia z Wielkiej Brytanii, gdzie długo oczekiwana trzecia część Fallouta szturmem podbiła rynek sprzedając się lepiej, niż wszystkie poprzednie gry serii razem wzięte. Dzisiaj Bethesda ujawnia pierwsze liczby.

Japończycy dostali demo Metal Gear Solid 4
Japończycy dostali demo Metal Gear Solid 4

fsm, 6 listopada 2008, 13:59

Wszyscy dobrze wiedzą, że Japończycy to dziwni ludzie. Lubią nieletnie dziewczyny w kusych spódnicach walczące z demonami, lubią obserwować spadające kulki (pachinko), lubią też wypuszczać demonstracyjne wersje gier kilka miesięcy po ich premierze – jak np. Metal Gear Solid 4.

Gry wypierają filmy i muzykę z brytyjskich sklepów

vampire, 6 listopada 2008, 13:09

Organizacja Verdict Research przyjrzała się wynikom sprzedaży filmów, gier i muzyki w sklepach detalicznych. Według opublikowanego przez nią raportu wszystko wskazuje na to, że w tym roku mieszkańcy Wielkiej Brytanii wydadzą więcej swoich oszczędności na gry niż filmy i muzykę razem wzięte. Powtarzam, mowa o kanale Retail, czyli klasycznych sklepach.

Polska wersja A Vampyre Story dopiero w przyszłym roku
Polska wersja A Vampyre Story dopiero w przyszłym roku

Vercetti, 6 listopada 2008, 12:00

Wydawałoby się, że po tylu latach czekania na nową przygodówkę twórców The Curse of Monkey Island ostatnie przesunięcie premiery gry A Vampyre Story to jedynie kosmetyczny zabieg. Wszak na Zachodzie produkcja studia Autumn Moon Entertainment zadebiutuje już w przyszły piątek, 14 listopada, co oznacza jedynie dwutygodniowe opóźnienie w stosunku do wcześniejszych planów.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (6 listopada 2008)

Jiker, 6 listopada 2008, 11:45

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: Banjo-Kazooie nie lubi starszy telewizorów, Galactic Civilizations II z aktualizacją, o finansach Capcom słów kilka, nieoficjalna premiera dema Left 4 Dead i inne. Zapraszamy do lektury.

Dystrybutorzy o nadchodzących hitach i Games for Windows LIVE

Przemysław Zamęcki, 6 listopada 2008, 11:24

„Grand Theft Auto IV na PC zostanie wydanie w Polsce na równi z premiera światową. W grze znajdzie się oczywiście klucz multiplayer do Games for Windows. Jednocześnie uspokajamy, iż Polscy gracze będą mogli bawić się wraz z innymi kolegami i koleżankami na całym świecie przez Internet. O dalszych szczegółach dotyczących polskiego wydania tej jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku będziemy informować na bieżąco w kolejnych komunikatach prasowych”

Więcej informacji na temat Company of Heroes: Tales of Valor
Więcej informacji na temat Company of Heroes: Tales of Valor

vampire, 6 listopada 2008, 11:09

Po zapowiedzi Tales of Valor, drugiego dodatku do Company of Heroes, na oficjalnym forum twórców gry, studia Relic Entertainment, fani zaczęli zastanawiać się jaka dokładnie będzie jego zawartość. Przede wszystkim czy po wydaniu rozszerzenia będziemy mogli zagrać innymi stronami konfliktu oraz czy wprowadzone zostaną nowe jednostki.

Restrukturyzacja THQ. Red Faction: Guerrilla i Darksiders dopiero za rok

Jiker, 6 listopada 2008, 10:45

Koncern THQ przedstawił wczoraj szczegóły raportu finansowego za drugi kwartał roku fiskalnego 2009, zakończony 30 września. W związku z niezadowalającymi wynikami podjął decyzję o zredukowaniu oczekiwań co do rezultatów za cały rok fiskalny 2009. Firma zdecydowała się również na przedstawienie najważniejszy punktów planu biznesowego, który ma umożliwić jej wyjście z trudnej sytuacji finansowej.

Pierwszy kwartalny raport Activision Blizzard - czyli na czym zarabia koncern

Elrond, 6 listopada 2008, 10:10

Minął właśnie pierwszy kwartał od momentu, kiedy to na rynku formalnie zagościł nowy gigant branży – Activision Blizzard, powstały z połączenia firm Activision oraz Vivendi Games. Jak to bywa w podobnych przypadkach, podczas tego scalenia nie obyło się bez cięć zarówno osobowych jak i projektowych.

PS3 nie doczeka się Red Alert 3 pod choinkę
PS3 nie doczeka się Red Alert 3 pod choinkę

Łosiu, 6 listopada 2008, 09:12

W dniu wczorajszym mieliśmy okazję informować o wznowieniu prac nad C&C: Red Alert 3 w wersji na konsolę PS3. Jak można było wywnioskować z wypowiedzi producenta gry – Davida Silvermana ...