Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 listopada 2008

Poradnik: Fable II

Redakcja GRYOnline.pl, 5 listopada 2008, 20:17

„Witaj serdecznie w poradniku do gry Fable 2. Poprowadzi Cię od początku do końca przez fabularny wątek gry oraz pomoże wykonać dostępne zadania poboczne. Oprócz tego znajdziesz tu dokładny opis wszystkich sekretów, jakie autorzy sprytnie ukryli w grze, czyli kluczy, skrzyń, gargulców, legendarnej broni i demonicznych drzwi, wraz z mapami pokazującymi ich lokalizację."

Starcraft Ghost - nowa nadzieja
Starcraft Ghost - nowa nadzieja

Hed, 5 listopada 2008, 15:31

Chociaż większość z nas wybiła sobie już z głowy produkcję Blizzarda pod tytułem Starcraft Ghost, nad którą prace zostały wstrzymane, to jedna z zachodnich stron poświęconych Diablo 3, zauważyła, że nazwa ta pojawia się na stronie prezentującej profil jednego z deweloperów pracujących w firmie. Czyżby więc prace nad tym dziełem były potajemnie kontynuowane?

Mortal Kombat vs. DC Universe w tłoczni
Mortal Kombat vs. DC Universe w tłoczni

fsm, 5 listopada 2008, 14:59

Kolizja dwóch światów nadchodzi. Zamaskowani twardziele uniwersum Mortal Kombat już wkrótce powalczą o dominację z bohaterami ze stajni DC. Konsole PS3 i X360 zadrżą już niedługo!

Premiera Kung Fu Panda: Legendary Warriors i Madagascar: Escape 2 Africa
Premiera Kung Fu Panda: Legendary Warriors i Madagascar: Escape 2 Africa

vampire, 5 listopada 2008, 14:48

Wczoraj firma Activision poinformowała o światowej premierze dwóch gier bazujących na filmach animowanych autorstwa wytwórni DreamWorks Animation.

Udostępniono demo NBA 2K9 na PC, polska premiera w przyszłym roku
Udostępniono demo NBA 2K9 na PC, polska premiera w przyszłym roku

Animol, 5 listopada 2008, 12:11

Od kilku dni do pobrania dostępna jest wersja demonstracyjna najnowszej koszykarskiej pozycji spod znaku 2K Games – NBA 2K9. Seria ta po raz pierwszy zawitała na platformie PC, a wkrótce trafi również do Polski.

Fenomenalna sprzedaż Fallouta 3 i pierwsza poprawka
Fenomenalna sprzedaż Fallouta 3 i pierwsza poprawka

Hed, 5 listopada 2008, 12:02

Od premiery Fallouta 3 minął zaledwie tydzień a tytuł już dziś można określić wielkim komercyjnym sukcesem. Gra szturmem zdobyła angielskie listy najlepiej sprzedających się produktów na komputery osobiste i konsole, detronizując świeżego jeszcze Fable 2. Podano nawet, że trzecia część serii Fallout sprzedała się na Wyspach lepiej niż wszystkie poprzednie razem wzięte.

Premiera Tom Clancy's EndWar
Premiera Tom Clancy's EndWar

vampire, 5 listopada 2008, 11:48

Wczoraj nowa produkcja sygnowana nazwiskiem Toma Clancy’ego autorstwa szanghajskiego studia deweloperskiego Ubisoftu, EndWar, trafiła do amerykańskich sklepów, w wersjach przeznaczonych na PS3, Xboxa 360, NDS i PSP.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (5 listopada 2008)

Jiker, 5 listopada 2008, 10:57

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: wcielamy się w prywatnego detektywa, Nintendo wyprzedaje DSi, beta World at War dostępna dla wszystkich, Trofea w Fallout 3, D&D Online ze wsparciem DirectX 10. Zapraszamy do lektury.

Resistance 2 debiutuje w Stanach
Resistance 2 debiutuje w Stanach

Jiker, 5 listopada 2008, 10:35

Resistance 2 to jedna z ciekawszych produkcji końcówki bieżącego roku. Strzelanina FPP oferująca wgląd w alternatywną historię zmagań ludzkości z obcą rasą tzw. Chimer, zaskakuje w szczególności rozbudowanym trybem rozgrywki przez sieć. Dostarcza on zabawy nawet 60 osobom jednocześnie. Ta i inne cechy dzieła Insomniac Games przypadły już do gustu Zachodnim recenzentom.

Hellgate: London oficjalnie znika z Europy i USA
Hellgate: London oficjalnie znika z Europy i USA

Animol, 5 listopada 2008, 10:32

Tak, to wreszcie koniec. Po miesiącach niepewności, sprzecznych doniesień, prób reanimacji i sztucznych nadziei, serwery Hellgate: London oficjalnie znikają z Europy i Stanów Zjednoczonych.

Chiny opodatkowały wirtualne transakcje
Chiny opodatkowały wirtualne transakcje

Hed, 5 listopada 2008, 09:24

O chińskich farmerach złota, nabijających dzielnie wirtualną kasę przeznaczoną na sprzedaż graczom na całym świecie, krążą już legendy. Ten proceder, jak i kilka innych sieciowych typów transakcji, dokonywanych przy użyciu cyfrowej waluty, okazał się na tyle poważnym zagrożeniem dla gospodarki Chin, że postanowiono wprowadzić specjalny podatek.

Red Alert 3 wraca na PlayStation 3
Red Alert 3 wraca na PlayStation 3

Jiker, 5 listopada 2008, 08:27

W chwili oficjalnej zapowiedzi C&C: Red Alert 3 twórcy ze studia EA Los Angeles oznajmiali, że dzięki ich staraniom PlayStation 3 otrzyma pierwszą strategię czasu rzeczywistego z prawdziwego zdarzenia. Na początku czerwca bieżącego roku dowiedzieliśmy się jednak, że z bliżej nieokreślonych powodów (nieoficjalnie podawano problemy z programowaniem pod PS3) jej produkcja została wstrzymana. Co się odwlecze to nie uciecze – jak mówi popularne przysłowie.