Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 listopada 2008, 20:17

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Fable II

„Witaj serdecznie w poradniku do gry Fable 2. Poprowadzi Cię od początku do końca przez fabularny wątek gry oraz pomoże wykonać dostępne zadania poboczne. Oprócz tego znajdziesz tu dokładny opis wszystkich sekretów, jakie autorzy sprytnie ukryli w grze, czyli kluczy, skrzyń, gargulców, legendarnej broni i demonicznych drzwi, wraz z mapami pokazującymi ich lokalizację."

„Witaj serdecznie w poradniku do gry Fable 2. Poprowadzi Cię od początku do końca przez fabularny wątek gry oraz pomoże wykonać dostępne zadania poboczne. Oprócz tego znajdziesz tu dokładny opis wszystkich sekretów, jakie autorzy sprytnie ukryli w grze, czyli kluczy, skrzyń, gargulców, legendarnej broni i demonicznych drzwi, wraz z mapami pokazującymi ich lokalizację. Całość została w miarę możliwości posegregowana w taki sposób, byś nie miał problemów z poruszaniem się po poradniku i bardzo szybkim odszukiwaniem potrzebnych informacji. Misje poboczne zostały posortowane alfabetycznie, natomiast sekrety regionami.

Albion wita ponownie!” - „Arxel”

Fable II - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Fable II w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.