Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2008, 14:48

autor: vampire

Premiera Kung Fu Panda: Legendary Warriors i Madagascar: Escape 2 Africa

Wczoraj firma Activision poinformowała o światowej premierze dwóch gier bazujących na filmach animowanych autorstwa wytwórni DreamWorks Animation.

Wczoraj firma Activision poinformowała o światowej premierze dwóch gier bazujących na filmach animowanych autorstwa wytwórni DreamWorks Animation. Pierwsza z nich, Madagascar: Escape 2 Africa, nawiązuje oczywiście do filmu o tym samym tytule, mającego trafić do amerykańskich kin 7 listopada. Ponownie więc spotkamy się z dobrze już znanymi bohaterami - między innymi zebrą Marty, żyrafą Melman, lwem Alexem, hipopotamicą Glorią i pingwinami, którzy tym razem wyruszają na ratunek afrykańskiej Sawanny. Platformówka trafiła na PC oraz konsole Xbox360, PS3, PS2 oraz Nintendo Wii i NDS. Drugim tytułem jest natomiast Kung Fu Panda: Legendary Warriors, nieskomplikowana bijatyka, zarezerwowana wyłącznie dla konsol Nintendo (DS i Wii), w której możemy wcielić się w tytułową pandę Po i wojowników Wściekłej Piątki.

Premiera Kung Fu Panda: Legendary Warriors i Madagascar: Escape 2 Africa - ilustracja #1

W Polsce dystrybucją obydwu produkcji zajmie się firma Licomp Empik Multimedia. Niestety na Madagascar: Escape 2 Africa przyjdzie nam poczekać jeszcze miesiąc – aż do 5 grudnia. Sugerowane przez wydawcę ceny prezentować się mają następująco: za wersję na Xboxa 360 zapłacimy 209,90 zł, edycje na PS3 i Wii kosztować mają po 239,90 zł, posiadacze starszej konsoli Sony wydadzą 159,90 zł, a Nintendo DS-a 139,90 zł. W tym samym dniu do sprzedaży trafi też wydanie stworzone z myślą o pecetach, które doczeka się pełnej lokalizacji, a jego zakup wyniesie nas 99,90 zł. Szybciej, bo 14 listopada do naszych sklepów trafi Kung Fu Panda: Legendary Warriors, nie wiemy jednak ile przyjdzie nam zapłacić za poszczególne wersje.

gry