Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPSPWii
Okładka Death Jr. 2: Root of Evil (PSP)
OkładkaDeath Jr. 2: Root of Evil (PSP)

Death Jr. 2: Root of Evil

Death Jr.: Root of Evil

Death Jr. 2: Root of Evil reprezentuje gatunek gier platformowych, w których twórcy nastawili się na zwariowaną akcję i humor głównych bohaterów – DJ-a oraz grupki jego przyjaciół.

Akcji | platformówki 3D

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Death Jr. 2: Root of Evil Premiera

31paź2006

PSP

27maj2008

Wii

Gry podobne do Death Jr. 2: Root of Evil

Daxter

Ratchet & Clank: Size Matters

Scooby Doo! Who's Watching Who?

Death Jr. 2: Root of Evil reprezentuje gatunek gier platformowych, w których twórcy nastawili się na zwariowaną akcję i humor głównych bohaterów – DJ-a oraz grupki jego przyjaciół. Rzecz jasna scenariusz obraca się wokół wspomnianych postaci, które usiłują naprawić bałagan, wyrządzony poprzez uwolnienie złego i potężnego Molocha (stało się to w trakcie wykonywania szkolnego doświadczenia). Graczom oddane zostały dwie postaci: poza DJ-em można również przejąć kontrolę nad jego najbliższą przyjaciółką – Pandorą. Niezwykły duet musi pokonać szereg przeciwników – m.in. potworne zabawki, mutanty i roboty.

Akcja poszczególnych poziomów rozgrywa się na otwartych terenach. Zwiedzamy takie miejsca, jak cmentarz zabawek, bazę wojskową, zakład przemysłowy etc. W ekwipunku znajduje się szereg broni – np. wyrzutnia czereśniowych rakiet, działko Pandory, miotacz ognia i wiele innych. Warto nadmienić, że każdy etap można ukończyć na kilka różnych sposobów, kilkukrotnie odwiedzając te same miejsca na planszy (znajdując np. nowe przedmioty). Względem części pierwszej ulepszony został system kamery, sterowanie, a przeciwnicy wykazują się wyższym ilorazem Sztucznej Inteligencji. Omawiany produkt zawiera także opcję rozgrywki sieciowej. Za jej pośrednictwem można kontrolować jednego z dwojga głównych bohaterów, grając za pośrednictwem Wi-Fi w trybie kooperacji.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Klasyfikacja PEGI Death Jr. 2: Root of Evil

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Death Jr. 2: Root of Evil Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
PSP
Wii