Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Strażnik Jeden (Sentinel Prime) solucja, opis przejścia Doom Eternal poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Doom Eternal przeczytasz solucję misji Strażnik Jeden.

Przygotowana przez nas solucja kampanii przedstawia tylko jak przejść misję. Opis sekretów i znajdziek do zebrania odnajdziesz w osobnym rozdziale poradnika!

Rusz drogą przed siebie - po drodze znajdziesz trochę wpisów do kodeksu, wraz z opisem historii planety i miejsca do którego zmierzasz - Doom Eternal: Strażnik Jeden (Sentinel Prime) solucja, opis przejścia - Doom Eternal - poradnik do gry

Rusz drogą przed siebie - po drodze znajdziesz trochę wpisów do kodeksu, wraz z opisem historii planety i miejsca do którego zmierzasz. Idź do windy i skorzystaj z niej, by przenieść się na dół. Idź przed siebie i oglądaj scenki i słuchaj monologów Khan Maykr.

Droga jest mocno liniowa, jednak na mapie odnajdziesz trochę sekretów, m - Doom Eternal: Strażnik Jeden (Sentinel Prime) solucja, opis przejścia - Doom Eternal - poradnik do gry

Droga jest mocno liniowa, jednak na mapie odnajdziesz trochę sekretów, m.in. strony do kodeksu i dodatkowe życie. W końcu dotrzesz do areny, gdzie będziesz mijał różaki zamknięte w klatkach. Idź do windy, a czeka cię sekwencja przerywnikowa. Po niej, staniesz do walki z gladiatorem - opis z bossem na kolejnej stronie poradnika.