Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Preload, ściąganie gry - kiedy? Doom Eternal poradnik, solucja

Na tej stronie znajdziesz informację kiedy można zacząć ściągać grę Doom Eternal w ramach pre-loadu dostępnego dla osób ze złożonymi zamówieniami przedpremierowymi. Informujemy również kiedy będzie można rozpocząć rozgrywkę po ściągnięciu gry Doom Eternal.

Jeśli chcesz dobrze przygotować się do rozpoczęcia przygody z Doomem Eternal, to polecamy zajrzeć do innych rozdziałów naszego poradnika, a w szczególności do przewodnika po grze, w którym zamieściliśmy zestaw porad na start.

Jeśli otrzymałeś przedpremierowo wersję pudełkową gry Doom Eternal na PS4 lub XONE, to możesz ją zainstalować i uruchomić przed dniem oficjalnej premiery - Doom Eternal: Preload, ściąganie gry - kiedy? - Doom Eternal - poradnik do gry

Kiedy mogę zacząć ściągać grę Doom Eternal - preload

  1. Gracze, którzy mają pre-order na wersję na XONE, mogą już ściągać pliki gry w ramach pre-loadu.
  2. Gracze, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe na PC lub PS4, mogą zacząć ściągać pliki gry 48 godzin przed jej premierą, czyli 18 marca 2020 roku od godziny 12:00 CET.
  3. Gracze, którzy planują zagrać w Doom Eternal w ramach platformy Google Stadia, nie muszą pobierać wstępnie żadnych plików.

Kiedy mogę zacząć grać w Doom Eternal

  1. Posiadacze wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One mogą uruchomić grę o godzinie 0:01 (minuta po północy) CET 20 marca 2020 roku.
  2. Posiadacze wersji na PC zakupionej na Steam lub Bethesda.net mogą uruchomić grę o godzinie 1:01 CET 20 marca 2020 roku.
  3. Osoby, która zakupiły grę Doom Eternal w serwisie Google Stadia, mogą przystąpić do zmagań o godzinie 5:00 CET 20 marca 2020 roku.

Jeśli otrzymałeś przedpremierowo wersję pudełkową gry Doom Eternal na PS4 lub XONE, to możesz ją zainstalować i uruchomić przed dniem oficjalnej premiery. Należy jednak zaznaczyć, że mogą być jeszcze wtedy niedostępne serwery gry, choć i bez dostępu do nich możliwe jest przejście kampanii singleplayer.