Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Miecz Tygiel - kogo nim zabić i kiedy? Doom Eternal poradnik, solucja

Poniżej znajdziesz informacje jak zdobyć miecz - Tygiel w grze Doom Eternal, jak odnawiać liczbę użyć miecza oraz jakie odmiany demonów można zabijać z użyciem miecza. Tygiel (Crucible) jest jedną z najsilniejszych broni w Doom Eternal, aczkolwiek niestety korzystanie z niego jest mocno ograniczane.

Jak zdobyć miecz Tygiel?

Miecz Tygiel (Crucible) to specjalna broń do wykonywania potężnych ataków w walce wręcz - Doom Eternal: Miecz Tygiel - kogo nim zabić i kiedy? - Doom Eternal - poradnik do gry

Miecz Tygiel (Crucible) to specjalna broń do wykonywania potężnych ataków w walce wręcz. Automatycznie zdobędziesz ją podczas zaliczania misji 9 - Taras Nabad.

Miecz jest w stanie zabić pojedynczym atakiem większość demonów. Czyni go to bardzo przydatną bronią do wygrywania trudniejszych bitew gry.

Jak odnawiać liczbę użyć miecza?

Każde zabójstwo z użyciem miecza pozbawia cię jednego użycia broni - Doom Eternal: Miecz Tygiel - kogo nim zabić i kiedy? - Doom Eternal - poradnik do gry

Każde zabójstwo z użyciem miecza pozbawia cię jednego użycia broni. Aktualną liczbę użyć możesz sprawdzić zerkając na HUD - jest ona wyświetlana u dołu ekranu oraz na środku ekranu po wyjęciu miecia z inwentarza.

1 - Doom Eternal: Miecz Tygiel - kogo nim zabić i kiedy? - Doom Eternal - poradnik do gry
Nie możesz odnawiać liczby ataków mieczem dzięki zabijaniu demonów piłą mechaniczną - Doom Eternal: Miecz Tygiel - kogo nim zabić i kiedy? - Doom Eternal - poradnik do gry

Nie możesz odnawiać liczby ataków mieczem dzięki zabijaniu demonów piłą mechaniczną. Musisz rozglądać się za lewitującymi ikonami miecza. Są one widoczne w świecie gry oraz zaznaczane na mapie 3D (po tym jak dostatecznie się do nich zbliżysz).

Radzimy jak najczęściej podróżować z dwoma użyciami miecza w zapasie - nie będziesz musiał ignorować odnajdywanych po drodze zapasów i jednocześnie będziesz zabezpieczony na wypadek przystąpienia do jakiejś wyjątkowo trudnej bitwy.

Jak wybrać miecz Tygiel z inwentarza?

W wersjach na konsole dokonuje się tego wciskając prawy kierunek na krzyżaku. Jest to możliwe tylko jeśli posiadasz co najmniej jedno użycie tej broni w zapasie.

Jakich przeciwników najlepiej atakować mieczem?

Tygla używaj przede wszystkim do zabijania najsilniejszych demonów - Doom Eternal: Miecz Tygiel - kogo nim zabić i kiedy? - Doom Eternal - poradnik do gry

Tygla używaj przede wszystkim do zabijania najsilniejszych demonów. Idealnymi kandydatami są potwory Archvile, czyli przywoływacze (summoners), których obecność może poważnie komplikować zaliczanie misji. Inni dobrzy kandydaci do eliminowania z użyciem miecza to Baron of Hell, Cyber Mancubus czy Tyran.

Miecz Crucible nie może być używany do zabijania Najeźdźców (Marauders), czyli potężnych demonów używających czerwonych tarcz - Doom Eternal: Miecz Tygiel - kogo nim zabić i kiedy? - Doom Eternal - poradnik do gry

Miecz Crucible nie może być używany do zabijania Najeźdźców (Marauders), czyli potężnych demonów używających czerwonych tarcz. Jeśli masz problemy z ich zabijaniem, to zajrzyj na stronę Jak pokonywać Najeźdźców? w naszym poradniku.

Tygiel tylko częściowo zadziała na demony Doom Hunter, które podróżują na lewitujących platformach i są otoczone polem siłowym (przykładowy na obrazku). Użycie na nich miecza doprowadzi jedynie do zniszczenia platformy i potwora trzeba będzie dobić kolejnym atakiem mieczem lub (lepszy pomysł) zwykłymi broniami.