Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Baza Kultystów | Bramy Slayera solucja, opis przejścia Doom Eternal poradnik, solucja

Na poniższej stronie poradnika do gry Doom Eternal odnajdziesz poradnik, jak odnaleźć klucz slayera na mapie Baza Kultystów, ukończyć wyzwanie i zdobyć kolejny klucz empirejski.

Jak otworzyć bramę Slayera na mapie Baza Kultystów?

1 - Doom Eternal: Baza Kultystów | Bramy Slayera solucja, opis przejścia - Doom Eternal - poradnik do gry
Niedaleko bramy Slayera odnajdziesz przepaść (zaraz pod krzyżem na którym przybity jest demon) a blisko niej - ścianę do złapania się - Doom Eternal: Baza Kultystów | Bramy Slayera solucja, opis przejścia - Doom Eternal - poradnik do gry

Niedaleko bramy Slayera odnajdziesz przepaść (zaraz pod krzyżem na którym przybity jest demon) a blisko niej - ścianę do złapania się. Skocz na ścianę i wybijaj się po ścianach, a dotrzesz do klucza.

Brama Slayera - walka na mapie Baza Kultystów

Ta brama jest już wyraźnie trudniejsza od poprzedniej - Doom Eternal: Baza Kultystów | Bramy Slayera solucja, opis przejścia - Doom Eternal - poradnik do gry

Ta brama jest już wyraźnie trudniejsza od poprzedniej. Na arenie odnajdziesz m.in. antropokuby i cacodemony. Pod koniec starcia dojdą również arachnotrony. Starcie najlepiej rozegrać tak, by trzymać jak największy dystans od demonów i strzelać w nich wyrzutnią rakiet. Okazyjnie używaj piły i granatów zamrażających, gdy wrogowie będą zbyt blisko. Po wygranej, zdobędziesz drugi klucz empirejski.