Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Ile czasu zajmuje przejście gry? Doom Eternal poradnik, solucja

Poniżej znajdziesz odpowiedź na pytanie ile czasu orientacyjnie zajmuje ukończenie gry Doom Eternal. Podajemy kilka różnych wartości - są one przygotowane zarówno dla osób, które chcą skupić się jedynie na ukończeniu głównego wątku fabularnego, jak i dla graczy, którzy chcą wycisnąć maksimum z gry i ukończyć Dooma Eternal w 100%.

1 - Doom Eternal: Ile czasu zajmuje przejście gry? - Doom Eternal - poradnik do gry
  1. Jeśli skupisz się w całości na głównej fabule i ustawisz normalny poziom trudności, to do finału kampanii możesz dotrzeć po około 12-13 godzinach. Doom Eternal jest grą zdecydowanie dłuższą od swojego poprzednika z 2016 roku. Do zaliczenia jest 13 misji. Poziomy w grze są rozlegle i większość z nich wymaga spędzenia z nimi co najmniej godziny.
  2. Zajęcie się wszystkimi wyzwaniami misji, ukończeniem wszystkich opcjonalnych walk oraz odnalezieniem 100% sekretów może wydłużyć czas rozgrywki do około 18-22 godzin. Zdecydowanie najbardziej czasochłonne są znajdźki i w przypadku niektórych z nich nawet znajomość ich położenia nie sprawia, że dotarcie do nich staje się proste. Na pewno będziesz też musiał wiele razy powtarzać dodatkowe walki związane z wyzwaniami czasowymi i starciami na arenach Bram Slayera.
  3. Ustawienie jednego z wyższych poziomów trudności wydłuży kampanię o kilka godzin. Doom Eternal jest trudniejszy od poprzedniej części serii - demony zadają więcej obrażeń i trzeba grać bardziej agresywnie po to żeby odnawiać zapasy zdrowia i amunicji. Musisz liczyć się z tym, że większość dużych bitew trzeba będzie powtórzyć.
  4. Zdobycie platynowego trofeum wymusza m.in. ukończenie gry w trybie Extra Life Mode, w którym trzeba gromadzić dodatkowe życia i unikać tracenia ich. "Platyna" nie jest jednak bardzo wymagająca i nie ma też wymogu ustawienia poziomu trudności Ultra Nightmare. Oprócz spełnienia wymagań zdobycia 100% znajdziek i ukończenia wszystkich opcjonalnych bitew musisz też m.in. zdobyć mistrzostwa w obsłudze wszystkich broni.
  5. Sieciowy tryb Battlemode jest w stanie zapewnić od kilku do kilkudziesięciu godzin zabawy. Najwięcej zależy oczywiście od tego czy tryb ten ci przypadnie ci do gustu. Z trybem online powiązanych jest kilka trofeów gry, aczkolwiek odblokowanie ich nie powinno być szczególnie problematyczne.