Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Kakodemony - jak łatwo je zabijać? Doom Eternal poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Doom Eternal podpowiadamy w jaki sposób szybko i bezproblemowo zabijać Kakodemony, czyli wielkie latające głowy. Opisana przez nas technika eliminowania Kakodemonów cechuje się 100% skutecznością i zadziała na każdego potwora z tego gatunku.

Dla przypomnienia kakodemony to ogromne latające potwory, które atakują sterowaną postać wypluwanymi pociskami - Doom Eternal: Kakodemony - jak łatwo je zabijać? - Doom Eternal - poradnik do gry

Dla przypomnienia kakodemony to ogromne latające potwory, które atakują sterowaną postać wypluwanymi pociskami. Będziesz je spotykał już począwszy od pierwszej misji kampanii.

Najlepszy sposób na osłabienie kakodemona, to sprawienie żeby połknął granat - Doom Eternal: Kakodemony - jak łatwo je zabijać? - Doom Eternal - poradnik do gry

Najlepszy sposób na osłabienie kakodemona, to sprawienie żeby połknął granat. Zaczekaj zawsze aż potwór otworzy paszczę. Możesz się wtedy zachować na dwa sposoby:

  1. Rzucić w kakodemona granatem odłamkowym.
  2. Użyć ulepszenia Bomba przylepna dostępnego dla Strzelby bojowej. Przekształca ono strzelbę w granatnik.
Niedługo po tym jak kakodemon połknie granat zacznie migać - to sygnał, że jest osłabiony i że można wykonać na nim Zabójstwo chwały (Glory Kill) - Doom Eternal: Kakodemony - jak łatwo je zabijać? - Doom Eternal - poradnik do gry

Niedługo po tym jak kakodemon połknie granat zacznie migać - to sygnał, że jest osłabiony i że można wykonać na nim Zabójstwo chwały (Glory Kill). Wykonaj skok w stronę kakodemona żeby dopaść go w locie i wciśnij przycisk wykonania egzekucji (na konsolach wciśnij prawą gałkę analogową).

Jeśli kakodemon wysoko lewituje, to pomóż sobie podwójnym skokiem, odskokiem lub szybkim zlokalizowaniem w okolicy wyrzutni, która będzie mogła katapultować bohatera w stronę latającej głowy.