Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Tryb fotograficzny - jak uruchomić? Doom Eternal poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Doom Eternal znajdziesz odpowiedź na pytanie jak załączyć tryb fotograficzny - Photo Mode, który pozwala na tworzenie ładnych zdjęć z rozgrywki. Informujemy również jakimi opcjami dysponuje tryb fotograficzny i kiedy można z niego korzystać.

Tryb fotograficzny jest domyślnie wyłączony - Doom Eternal: Tryb fotograficzny - jak uruchomić? - Doom Eternal - poradnik do gry

Tryb fotograficzny jest domyślnie wyłączony. Musisz go włączyć w opcjach gry - przejdź do zakładki Game (Gra). W sekcji Gameplay (Rozgrywka) odszukaj pozycję Photo Mode. W momencie przygotowywania niniejszego poradnika tryb fotograficzny znajdował się jeszcze w fazie beta testów, aczkolwiek w pełni działał.

Robienie zdjęć w trybie fotograficznym jest możliwe tylko podczas powtarzania misji, czyli w oparciu o menu Mission Select - Doom Eternal: Tryb fotograficzny - jak uruchomić? - Doom Eternal - poradnik do gry

Robienie zdjęć w trybie fotograficznym jest możliwe tylko podczas powtarzania misji, czyli w oparciu o menu Mission Select. Nie możesz aktywować trybu fotograficznego podczas przechodzenia danego etapu po raz pierwszy. W celu załączenia trybu Photo Mode musisz wcisnąć dolny kierunek na krzyżaku pada.

Oto niektóre cechy trybu fotograficznego w Doom Eternal:

  1. Możesz zachować widok FPP, wybrać widok TPP (z perspektywy trzeciej osoby) lub dowolnie manipulować kamerą (oczywiście w ograniczonym zakresie).
  2. Możesz zmieniać zakres pola widzenia (FOV), zasięg kamery i szybkość przemieszczania się kamery.
  3. Możesz regulować w dużym zakresie głębię ostrości (Depth of Field), a także włączać i wyłączać antyaliasing.
  4. Możesz zadecydować jakie skórki mają zostać nałożone na Doom Slayera oraz na jego broń. Gra pozwala też wybrać pozę Doom Slayera spośród kilku gotowych (np. zwycięską).
  5. Możesz ukryć cały interfejs na potrzeby zrobienia zdjęcia.

Z trybu Photo Mode wychodzi się wciskając przycisk Options (pauzy).