Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Power-upy Doom Eternal poradnik, solucja

Poniżej znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o power-upach w grze Doom Eternal. Nasz poradnik wyjaśnia gdzie można odnajdywać powerupy, w jakich wersjach pojawiają się power-upy i jak dokładnie pomagają one w wygrywaniu walk z demonami.

Power-upy w Doom Eternal oferują dużą pomoc w wygrywaniu walk lub w utrzymywaniu się przy życiu, ale ich działanie jest krótkotrwałe - Doom Eternal: Power-upy - Doom Eternal - poradnik do gry

Power-upy w Doom Eternal oferują dużą pomoc w wygrywaniu walk lub w utrzymywaniu się przy życiu, ale ich działanie jest krótkotrwałe. Możesz je odnajdywać na wybranych arenach, na których stacza się większe bitwy. Mają one postać różnokolorowych kul energii.

Wiele powerupów jest niestety dobrze poukrywanych - mogą np. być wysoko zawieszone (pomóż sobie wybijaniem się z drążków i wyrzutni) albo schowane za ścianami nadającymi się do zburzenia.

Po zebraniu power-upa obrzeża ekranu zmienią swoją kolorystykę żeby zasugerować jego działanie - Doom Eternal: Power-upy - Doom Eternal - poradnik do gry

Po zebraniu power-upa obrzeża ekranu zmienią swoją kolorystykę żeby zasugerować jego działanie. Możesz wydłużać czas działania power-upa dzięki zabijaniu demonów. Niestety na miejsce zużytego power-upa nie pojawi się kolejny. Warto więc możliwie jak najlepiej spożytkować bonusy oferowany przez każdy powerup.

W Doom Eternal występują trzy główne odmiany power-upów:

  1. Fioletowe powerupy Onslaught - Pozwalają one na zadawanie poczwórnych obrażeń (Quad Damage) z użyciem broni. Wykorzystaj ten efekt do zaatakowania najsilniejszych demonów.
  2. Żółte powerupy Overdrive - Pozwalają one o wiele szybciej przemieszczać się i gwarantują nieskończoną ilość amunicji. Wybierz dobrą broń z inwentarza i strzelaj bez dokładnego celowania.
  3. Czerwone powerupy Berserk - Pozwalają one wpaść w szał. Bohater po wkroczeniu w ten stan może rozrywać osobiście demony na strzępy. Używaj tego efektu do zabijania najsilniejszych potworów.