Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Niebieskie głowy, kule - jakie zastosowanie? Doom Eternal poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Doom Eternal znajdziesz odpowiedź na w gruncie rzeczy dość proste pytanie - jakie zastosowanie mają niebieskie kule / niebieskie głowy. Na tego typu obiekty możesz natrafiać w niektórych lokacjach, w których stacza się bitwy z demonami.

Przykładową niebieską kulę / głowę pokazuje powyższy obrazek - Doom Eternal: Niebieskie głowy, kule - jakie zastosowanie? - Doom Eternal - poradnik do gry

Przykładową niebieską kulę / głowę pokazuje powyższy obrazek. Odnajduje się je zazwyczaj na arenach, na których stacza się większe bitwy gry, lub w pobliżu miejsc okupowanych przez demony. Głowy nie są niestety w żaden sposób zaznaczane na mapie 3D i każdą z nich należy odnaleźć we własnym zakresie.

Działanie niebieskiej kuli polega na natychmiastowym odnowieniu pasków zdrowia i pancerza. Są one do regenerowane do maksymalnego poziomu na bazie aktualnych statystyk bohatera (więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Jak zwiększać statystyki bohatera?). Do kuli najlepiej więc dotrzeć jeśli znajdujesz się na skraju śmierci lub dopiero po zakończeniu walk w danej lokacji.

Niektóre niebieskie głowy znajdują się niestety w trudno dostępnych miejscach - Doom Eternal: Niebieskie głowy, kule - jakie zastosowanie? - Doom Eternal - poradnik do gry

Niektóre niebieskie głowy znajdują się niestety w trudno dostępnych miejscach. Mogą być np. lewitować na dużej wysokości. Zawsze rozejrzyj się w pobliżu np. za drążkami, od których można się odbić, czy za wyrzutniami mogącymi katapultować głównego bohatera.