Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Wielkie oczy w Nekravol - jak niszczyć? Doom Eternal poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Doom Eternal znajdziesz odpowiedź na pytanie jak niszczyć ogromne oczy w misji 10 - Nekravol. Pozbywanie się wielkich oczu jest wymagane do zaliczania bitew, w których się pojawiają.

Na wielkie oczy po raz pierwszy możesz natrafić podczas przeprawy przez Fabrykę Dusz (Factory of Souls), przy czym w misji Nekravol pojawiają się one jeszcze w jednej z późniejszych lokacji - Doom Eternal: Wielkie oczy w Nekravol - jak niszczyć? - Doom Eternal - poradnik do gry

Na wielkie oczy po raz pierwszy możesz natrafić podczas przeprawy przez Fabrykę Dusz (Factory of Souls), przy czym w misji Nekravol pojawiają się one jeszcze w jednej z późniejszych lokacji.

Oczy mogą wypuszczać duże fioletowe pociski - staraj się uciekać na boki, przy czym w przypadku pierwszej bitwy z ich udziałem miej też na uwadze to żeby unikać wpadania do lawy - Doom Eternal: Wielkie oczy w Nekravol - jak niszczyć? - Doom Eternal - poradnik do gry

Oczy mogą wypuszczać duże fioletowe pociski - staraj się uciekać na boki, przy czym w przypadku pierwszej bitwy z ich udziałem miej też na uwadze to żeby unikać wpadania do lawy.

Oprócz unikania dużych pocisków możesz zostać zmuszony do równoległego unikania ataków demonów pojawiających się w lokacjach z wielkimi oczami - nie ignoruj zwykłych przeciwników i próbuj się ich szybko pozbywać.

Oczy najlepiej niszczyć atakami z użyciem balisty - Doom Eternal: Wielkie oczy w Nekravol - jak niszczyć? - Doom Eternal - poradnik do gry

Oczy najlepiej niszczyć atakami z użyciem balisty. Przemawia za tym to, że nie musisz celować w szybko przemieszczający się cel i w rezultacie nie powinieneś pudłować. Każde oko powinno zostać zniszczone po około 2-3 celnych trafieniach z balisty.