Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Wskaźnik demonicznego spaczenia - co to jest? Doom Eternal poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Doom Eternal wyjaśniamy czym jest wskaźnik demonicznego spaczenia. Dowiesz się jak należy go odczytywać, jakie czynności prowadzą do zapełniania paska i jakie nagrody przewidziano za zajmowanie się akcjami powiązanymi ze wskaźnikiem demonicznego spaczenia.

Wskaźnik demonicznego spaczenia (Demonic Corruption Meter) powiązany jest z zabijaniem demonów - Doom Eternal: Wskaźnik demonicznego spaczenia - co to jest? - Doom Eternal - poradnik do gry

Wskaźnik demonicznego spaczenia (Demonic Corruption Meter) powiązany jest z zabijaniem demonów. Eliminowanie kolejnych potworów spotykanych w danej misji pozwala na stopniowe zapełnianie paska.

Począwszy od misji 2 wskaźnik spaczenia wyświetlany jest w prawym górnym rogu ekranu. Znajdujące się na nim ikony mogą mieć jeden z 4 kolorów:

  1. Czerwony kolor - Dotyczy on "zwykłych" walk z demonami. Staczanie kolejnych walk z napotykanymi potworami pozwala go stopniowo zapełniać.
  2. Fioletowy kolor - Dotyczy on wygrania walki na arenie Bramy Slayera. Pojawia się tylko w tych misjach, w których do odnalezienia jest brama.
  3. Różowy kolor - Dotyczy on wygrania dwóch sekretnych walk (Secret Encounters), czyli bitew, w których zabija się potwory na czas. Pojawia się tylko w tych misjach, w których odnajduje się miejsca rozpoczynania sekretnych bitew.
  4. Żółty kolor - Dotyczy on zabijania głównych bossów z kampanii. Pojawia się tylko w tych misjach, w których do zabicia jest jakiś "duży" boss.
Wskaźnik demonicznego spaczenia ma zawsze w sumie 10 ikonek - Doom Eternal: Wskaźnik demonicznego spaczenia - co to jest? - Doom Eternal - poradnik do gry

Wskaźnik demonicznego spaczenia ma zawsze w sumie 10 ikonek. Zapełnienie każdej z nich pozwala na otrzymanie punktu broni (Weapon Point). Oznacza to, że w każdej misji możesz pozyskać 10 punktów.

Nie musisz na szczęście walczyć o wszystkie punkty w trakcie pojedynczego przejścia etapu. Jeśli pominąłeś np. opcjonalne walki, to podczas powtórnego rozgrywania misji możesz się nimi zająć. Nie przepadną zdobyte wcześniej inne punkty broni.

Punkty broni wydaje się na usprawnianie odblokowanych ulepszeń broni - Doom Eternal: Wskaźnik demonicznego spaczenia - co to jest? - Doom Eternal - poradnik do gry

Punkty broni wydaje się na usprawnianie odblokowanych ulepszeń broni. W zależności od tego jak ważne jest dane usprawnienie może ono wymusić zużycia od jednego do kilku punktów broni. Radzimy w pierwszej kolejności rozwijać te ulepszenia broni, które najbardziej ci pomagają w wygrywaniu walk. Zakupienie wszystkich usprawnień pozwoli ci bowiem powalczyć o mistrzostwo. Proces ten dokładniej omówiliśmy na stronie Najlepsze ulepszenia broni - które?.