Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Najlepsze runy - które? Doom Eternal poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Doom Eternal podpowiada jakie runy są najlepsze i które runy warto mieć ustawione jako aktywne. Gra nie pozwala niestety na uaktywnienie w danym momencie maksymalnej liczby run, tak więc trzeba wybrać tylko te najbardziej pożyteczne.

Jeśli szukasz bardziej kompleksowych informacji na temat run, to zajrzyj na osobną stronę Runy w naszym przewodniku po grze.

Dla przypomnienia runy pozwalają na odblokowywanie pasywnych bonusów w grze - Doom Eternal: Najlepsze runy - które? - Doom Eternal - poradnik do gry

Dla przypomnienia runy pozwalają na odblokowywanie pasywnych bonusów w grze. Za każdym razem gdy odnajdziesz runę (znajdźkę / sekret) możesz wybrać jedną z 9 pasywnych zdolności z listy.

Niestety w danym momencie założone mogą być tylko maksymalnie 3 runy - Doom Eternal: Najlepsze runy - które? - Doom Eternal - poradnik do gry

Niestety w danym momencie założone mogą być tylko maksymalnie 3 runy. Nie możesz więc mieć załączonych np. wszystkich 9 pasywnych bonusów. Poniżej znajdziesz nasze rekomendacje najlepszych run. Jeśli chcesz możesz oczywiście wybrać własnych faworytów. Wybór aktywnej runy nie jest ostateczną decyzją. Jeżeli uważasz, że dana runa nie jest dostatecznie dobra, to w dowolnym momencie rozgrywki możesz ją podmienić na inną.

  1. Dziki rzut - Saving Throw - Bohater może przetrwać jeden atak, który w przeciwnym wypadku zakończyłby się jego śmiercią. Załącza się dodatkowo spowolnienie czasu (bullet time) pozwalające wybronić się z trudnej sytuacji. Warto zaznaczyć, że efekt ten załączy się tylko jeśli wyczerpałeś wszystkie posiadane dodatkowe życia. Runa przyda się więc w większym stopniu podczas gry na wyższych poziomach trudności.
  2. Zamęt i zagubienie - Dazed and Confused - "Migający" przeciwnicy dłużej pozostawają w ogłuszonym stanie, tak więc zwiększa się szansa wykonania na nich Zabójstwa Chwały (Glory Kill). To przydatny bonus, szczególnie jeśli zależy ci na dobiciu jakiegoś silniejszego demona i musisz pokonać większy dystans żeby zdążyć z dotarciem do niego.
  3. Krew to moje paliwo - Blood Fueled - Główny bohater otrzymuje krótkotrwałą premię do szybkości poruszania się po każdym wykonanym Zabójstwie Chwały (Glory Kill). To niezwykle przydatna runa jeśli lubisz prowadzić szybką i agresywną grę. Bonus do szybkości przemieszczania się może ci pomagać zarówno w oddalaniu się od miejsc egzekucji, jak i w sprawnym atakowaniu kolejnych wrogów bez niepotrzebnych przestojów.