Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Nagroda za ukończenie | Bramy Slayera solucja, opis przejścia Doom Eternal poradnik, solucja

W poniższym rozdziale poradnika do gry Doom Eternal przybliżamy jaka jest nagroda za ukończenie wszystkich bram Slayera i skompletowanie 6 kluczy empirejskich.

By sięgnąć po swoją nagrodę, najpierw oczywiście musisz ukończyć wszystkie 6 bram Slayera, które odnajdziesz na mapach: Exultia, Baza Kultystów, Supergniazdo Juchy, Kompleks Arc, Jądro Marsa i Taras Nabad - Doom Eternal: Nagroda za ukończenie | Bramy Slayera solucja, opis przejścia - Doom Eternal - poradnik do gry

By sięgnąć po swoją nagrodę, najpierw oczywiście musisz ukończyć wszystkie 6 bram Slayera, które odnajdziesz na mapach: Exultia, Baza Kultystów, Supergniazdo Juchy, Kompleks Arc, Jądro Marsa i Taras Nabad. Za każdą z bram otrzymasz klucz empirejski. Gdy zdobędziesz wszystkie klucze, wróć na statek i udaj się w miejsce z powyższego obrazku.

Odnajdziesz tam broń - Demaykra (Unmaykr) - Doom Eternal: Nagroda za ukończenie | Bramy Slayera solucja, opis przejścia - Doom Eternal - poradnik do gry

Odnajdziesz tam broń - Demaykra (Unmaykr). Broń ta jest szybkostrzelną, strzelającą potrójnymi kulami energetycznymi maszyną do zabijania demonów. Dzieli ona amunicję z BFG 9000, więc podobnie jak tam, broń musisz zostawić na specjalne okazje. Jest ona doskonałą alternatywą na najpotężniejsze demony w grze i świetnie sprawdza się na ostatniego bossa.