Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Bramy Slayera - czym są, do czego służą? Doom Eternal poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Doom Eternal wyjaśniamy czym są Bramy Slayera (Slayer Gates), na które można natrafiać w trakcie przechodzenia kolejnych misji kampanii dla pojedynczego gracza. To jedna z ważniejszych opcjonalnych aktywności i warto wiedzieć czego można się po niej spodziewać.

Bramy Slayera (Slayer Gates) to opcjonalne areny, na których można staczać trudniejsze nieobowiązkowe bitwy - Doom Eternal: Bramy Slayera - czym są, do czego służą? - Doom Eternal - poradnik do gry

Bramy Slayera (Slayer Gates) to opcjonalne areny, na których można staczać trudniejsze nieobowiązkowe bitwy. Areny oznaczone są na mapach kolorem fioletowym.

Każda arena jest początkowo zamknięta i musisz rozpocząć od odnalezienia klucza - Doom Eternal: Bramy Slayera - czym są, do czego służą? - Doom Eternal - poradnik do gry

Każda arena jest początkowo zamknięta i musisz rozpocząć od odnalezienia klucza. Zawsze znajduje się on gdzieś w pobliżu areny i może zostać zaznaczony na mapie po tym jak się do niego zbliżysz.

Na arenach Bram Slayera rozgrywa się najtrudniejsze bitwy gry - spodziewaj się pojawiania przeciwników w ogromnych ilościach i w wielu falach - Doom Eternal: Bramy Slayera - czym są, do czego służą? - Doom Eternal - poradnik do gry

Na arenach Bram Slayera rozgrywa się najtrudniejsze bitwy gry - spodziewaj się pojawiania przeciwników w ogromnych ilościach i w wielu falach. Przystępowanie do tych dodatkowych bitew nie jest dobrym pomysłem podczas przechodzenia gry po raz pierwszy. Najlepiej powrócić do bram po przejściu kampanii (opcja powtarzania ukończonych wcześniej etapów), dzięki czemu będziesz dysponował silniejszą postacią i wszystkimi modelami broni.

Nagrodą za zaliczenie każdej bitwy jest specjalny klucz Empyrean Key - Doom Eternal: Bramy Slayera - czym są, do czego służą? - Doom Eternal - poradnik do gry

Nagrodą za zaliczenie każdej bitwy jest specjalny klucz Empyrean Key. Z kluczami możesz powracać do Twierdzy Zagłady i umieszczać je w specjalnym urządzeniu. Dostarczenie wszystkich 6 kluczy nagradzane jest potężną bronią Demaykr (Unmaykr).

Więcej informacji znajdziesz w osobnym rozdziale Bramy Slayera w naszym poradniku. Dokładniej omówiliśmy tam zasady staczania walk. Dowiesz się też gdzie szukać aren i kluczy oraz jak wygrać bitwy na wszystkich 6 arenach.