Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Battlemode | Tryby gry Doom Eternal poradnik, solucja

Jednym z dostępnych trybów rozgrywki dostępnych w Doom Eternal jest Battlemode. Pozwala on na zabawę trójce graczy, z których dwójka wcieli się w demony a jeden w Doom Slayera. Poniższa strona poradnika zawiera opis tego wariantu zabawy.

Battlemode oferuje rozgrywkę w trybie 2v1 - Doom Eternal: Battlemode | Tryby gry - Doom Eternal - poradnik do gry

Battlemode oferuje rozgrywkę w trybie 2v1. Jeden z gracz wciela się w rolę Doom Slayera, a pozostała dwójka we wrogie mu demony. Zadaniem obu stron jest zlikwidowanie przeciwnika. W przypadku Doom Slayera istotna jest szybkość. Aby wygrać, po eliminacji jednego z przeciwników musi także w określonym czasie zabić drugiego, inaczej pierwszy zdąży się odrodzić.

Mecze mają toczyć się na jednej z dostępnej map (według zapowiedzi twórców na premierę w grze znajdzie się 6 różnych plansz). Walka będzie trwała 3 rundy i w przerwach między nimi będzie można ulepszyć kierowaną postać. Oczywiście cała rozgrywka ma zachować dynamiczny charakter, który znamy z poprzednich odsłon cyklu.

W czasie meczów Doom Slayer będzie od początku miał dostęp do wszystkich ulepszeń oraz broni - Doom Eternal: Battlemode | Tryby gry - Doom Eternal - poradnik do gry

W czasie meczów Doom Slayer będzie od początku miał dostęp do wszystkich ulepszeń oraz broni. Demony natomiast mogą wykorzystywać szereg posiadanych przez siebie zdolności. Gra zaoferuje pięć rodzajów piekielnych istot: Revenant (poruszający się z pomocą odrzutowego plecaka), Pain Elemental (latający i posiadający wyrzutnię rakiet), Mancubus (potężny, walczący z bliska), Marauder oraz Archvile.