Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Czerwona otoczka - dlaczego demony się odradzają? Doom Eternal poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Doom Eternal rozwiązujemy problem, z którym będziesz musiał radzić sobie począwszy od misji 5 (Super Gore Nest). Wyjaśniamy mianowicie dlaczego niektóre demony mają czerwoną otoczkę i respawnują się po śmierci. Sytuacja ta może bardzo poważnie utrudniać lub wręcz uniemożliwiać wygrywanie niektórych walk na standardowych zasadach.

Powodem otaczania wrogów czerwoną otoczką oraz ich odradzania się jest obecność totemu Buff Totem w danej lokacji - Doom Eternal: Czerwona otoczka - dlaczego demony się odradzają? - Doom Eternal - poradnik do gry

Powodem otaczania wrogów czerwoną otoczką oraz ich odradzania się jest obecność totemu Buff Totem w danej lokacji. Przedmioty te dysponują "magicznymi właściwościami", dzięki którym otaczają ochroną wszystkie demony z danej okolicy.

Gra ostrzega zawsze o dotarciu do obszaru, w którym znajduje się totem - przykład takiego komunikatu prezentuje powyższy obrazek.

Totem na dwie bardzo istotne cechy - Doom Eternal: Czerwona otoczka - dlaczego demony się odradzają? - Doom Eternal - poradnik do gry

Totem na dwie bardzo istotne cechy:

  1. Pokonane demony będące pod wpływem totemu odradzają się. Zabijanie ich do niczego więc nie prowadzi (poza ewentualnym uzupełnieniem zapasów zdrowia, pancerza i amunicji).
  2. Demony ochraniane przez totem szybciej poruszają się i zadają więcej obrażeń.
Rozwiązanie opisanego powyżej problemu jest proste - twoim absolutnym priorytetem jest jak najszybsze zlokalizowanie totemu - Doom Eternal: Czerwona otoczka - dlaczego demony się odradzają? - Doom Eternal - poradnik do gry

Rozwiązanie opisanego powyżej problemu jest proste - twoim absolutnym priorytetem jest jak najszybsze zlokalizowanie totemu. Postaraj się przebiec po całej arenie unikając starć z demonami lub np. spowalniając je lodowym granatem.

Po odnalezieniu totemu zaatakuj go w walce wręcz, by go zniszczyć (na szczęscie sam totem jest "bezbronny"). Przywróci to demony do domyślnego stanu - będą zadawały od tego momentu standardowe obrażenia i nie będą mogły się odradzać po śmierci.