Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Statystyki bohatera - jak zwiększać? Doom Eternal poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Doom Eternal podpowiada jak podnosić statystyki bohatera oraz które parametry warto zwiększać w pierwszej kolejności. Permanentne podnoszenie statystyk, którymi opisany jest Doom Slayer, może zwiększyć znacząco twoje szanse przeżycia oraz ułatwiać ci staczanie większych walk z przeciwnikami.

Dla przypomnienia statystyki postaci możesz zwiększać dzięki odnajdywanym w świecie gry kryształom Strażnika (Sentinel Crystals) - Doom Eternal: Statystyki bohatera - jak zwiększać? - Doom Eternal - poradnik do gry

Dla przypomnienia statystyki postaci możesz zwiększać dzięki odnajdywanym w świecie gry kryształom Strażnika (Sentinel Crystals). Wyjątkiem jest pierwszy kryształ, który odnajdziesz w Fortecy Zagłady (hub w grze) po ukończeniu misji 1.

Kryształy Strażnika są jedną z kategorii znajdziek i w rezultacie informacje o miejscach ich odnajdywania znajdziesz w rozdziale Sekrety.

Każdy Kryształ Strażnika jest przedmiotem jednorazowego użytku - Doom Eternal: Statystyki bohatera - jak zwiększać? - Doom Eternal - poradnik do gry

Każdy Kryształ Strażnika jest przedmiotem jednorazowego użytku. Po odnalezieniu kryształu możesz wybrać jedno z pasywnych ulepszeń i zwiększyć na stałe zdrowie, pancerz lub amunicję. Informacja o tym jaki parametr może zostać zwiększony wyświetlana jest w lewym górnym rogu ekranu.

  1. Wybieranie zdrowia zwiększa żywotność bohatera. Maksymalnie możesz mieć 200 punktów zdrowia.
  2. Wybieranie pancerza zwiększa odporność bohatera na wrogie ataki. Maksymalnie możesz mieć 150 punktów pancerza.
  3. Wybieranie amunicji pozwala na przenoszenie jej większej ilości w inwentarzu. Rzadziej trzeba więc uzupełniać jej zapasy i można dłużej atakować demony z tej samej broni.
Podczas wybierania ulepszenia zwracaj większą uwagę na to z jakim parametrem jest on powiązany - Doom Eternal: Statystyki bohatera - jak zwiększać? - Doom Eternal - poradnik do gry

Podczas wybierania ulepszenia zwracaj większą uwagę na to z jakim parametrem jest on powiązany. Odblokowanie dwóch upgrade'ów z tej samej grupy pozwala pozyskać nową pasywną zdolność, ale mimo wszystko ważniejsze jest to żeby szybko rozwijać najważniejsze statystyki.

Nasze rekomendacje to:

  1. Zakup jak najwcześniej 2-3 ulepszenia zdrowia i 2 ulepszenia pancerza. Zwiększenie domyślnej maksymalnej żywotności bohatera oraz siły jego pancerza jest niezwykle istotne. Pozwoli ci to rozgrywać większe bitwy przy zmniejszonym ryzyku nagłego zgonu. Radzimy w nieco większym stopniu skupić się na wydłużaniu paska zdrowia, gdyż nie każda bitwa pozwala w komfortowy sposób odnowić utracone punkty pancerza.
  2. Zakup w następnej kolejności 1-2 ulepszenia amunicji. Nie ignoruj całkowicie kwestii zwiększania maksymalnej ilości przenoszonej amunicji. Domyślnie bohater może mieć w inwentarzu bardzo ograniczoną jej ilość i warto przynajmniej wstępnie zainteresować się tą kategorią.
  3. Kolejne ulepszenia kupuj według własnych preferencji. Jeżeli mimo wszystko nadal często giniesz, to potraktuj priorytetowo maksymalne rozwinięcie paska zdrowia. Jeśli używasz broni zużywających ogromne ilości amunicji, to przeznacz dodatkowy punkt na podniesienie limitu amunicji.