Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Najeźdźcy - jak pokonać? Doom Eternal poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Doom Eternal podpowiadamy w jaki sposób łatwo zabijać Najeźdźców - Marauders. Są oni jednymi z najbardziej problematycznych "standardowych" przeciwników i najłatwiej jest ich rozpoznać po używanych przez nich czerwonych tarczach. Najeźdźcy dysponują także innymi umiejętnościami i starcie z każdym z nich może być przez to bardzo problematyczne.

Do pierwszego spotkania z Najeźdźcą - Marauderem dochodzi pod koniec szóstej misji gry - ARC Complex - Doom Eternal: Najeźdźcy - jak pokonać? - Doom Eternal - poradnik do gry

Do pierwszego spotkania z Najeźdźcą - Marauderem dochodzi pod koniec szóstej misji gry - ARC Complex. Najeźdźca nie jest jednym z głównych bossów gry. Pierwsze starcie z tym przeciwnikiem można przyrównać do walki z mini-bossem. Kolejni Najeźdźcy będą pojawiali się w późniejszych etapach kampanii.

Jako że Najeźdźcy są zaliczani do zwykłych przeciwników każdy z nich posiada własną kartę w bestariuszu informującą o jego słabościach i rekomendowanej taktyce podczas walki - Doom Eternal: Najeźdźcy - jak pokonać? - Doom Eternal - poradnik do gry

Jako że Najeźdźcy są zaliczani do "zwykłych" przeciwników każdy z nich posiada własną kartę w bestariuszu informującą o jego słabościach i rekomendowanej taktyce podczas walki.

Najeźdźca dysponuje niestety aż trzema różnymi umiejętnościami - Doom Eternal: Najeźdźcy - jak pokonać? - Doom Eternal - poradnik do gry

Najeźdźca dysponuje niestety aż trzema różnymi umiejętnościami:

  1. Jeżeli za bardzo zbliżysz się do potwora, to skorzysta ze strzelby.
  2. Jeżeli za bardzo oddalisz się od potwora, to może rzucić w bohatera toporem (odskocz szybko na bok) lub nasłać na ciebie widma. "Duchy" możesz próbować niszczyć (łatwo "giną") lub im uciekać. Nie trać jednak na nie zbyt dużo czasu ani zużywaj zbyt wiele amunicji.
  3. Jeżeli spróbujesz ostrzelać Najeźdźcę, to schowa się za czerwoną tarczą. Tarcza potwora blokuje wszystkie pociski i nie może zostać zniszczona.

Z Najeźdźcą powinieneś walczyć na średnim dystansie po to żeby możliwie jak najrzadziej decydował się na użycie strzelby lub nasłanie widm.

Czekaj cierpliwie aż oczy Najeźdźcy zaświecą się na zielono - jest to sygnał, że przygotowuje się do ataku z obrotu z użyciem topora - Doom Eternal: Najeźdźcy - jak pokonać? - Doom Eternal - poradnik do gry

Czekaj cierpliwie aż oczy Najeźdźcy zaświecą się na zielono - jest to sygnał, że przygotowuje się do ataku z obrotu z użyciem topora. Musisz go wyprzedzić i dokładnie w tym momencie go zaatakować.

Najlepsza naszym zdaniem broń do osłabiania Najeźdźcy to balista - Doom Eternal: Najeźdźcy - jak pokonać? - Doom Eternal - poradnik do gry

Najlepsza naszym zdaniem broń do osłabiania Najeźdźcy to balista. Zadaje ona duże obrażenia i 3-5 udanych trafień powinno okazać się wystarczających do pokonania demona. Jeśli nie posiadasz amunicji do balisty, to możesz też skorzystać ze strzelby lub dwururki.

W lokacjach z Najeźdźcami często pojawiają się bardzo słabe demony - Doom Eternal: Najeźdźcy - jak pokonać? - Doom Eternal - poradnik do gry

W lokacjach z Najeźdźcami często pojawiają się bardzo słabe demony. Wykorzystuj je do uzupełniania zapasów zdrowia, pancerza lub amunicji.

Jeśli nawet Najeźdźcy towarzyszą nieco silniejsze potwory (np. kakodemony), to warto rozważyć szybkie rozprawienie się z przynajmniej częścią z nich po to żeby nie przeszkadzali zbytnio w atakowaniu głównego celu.

Walcz do momentu, w którym Najeźdźca zostanie ogłuszony i zacznie migać - Doom Eternal: Najeźdźcy - jak pokonać? - Doom Eternal - poradnik do gry

Walcz do momentu, w którym Najeźdźca zostanie ogłuszony i zacznie migać. Szybko do niego podbiegnij żeby go dobić egzekucją Glory Kill.