Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Najlepsze ulepszenia pancerza - które? Doom Eternal poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Doom Eternal wyjaśnia jak odblokowywać nowe ulepszenia pancerza. Oprócz tego doradzamy które ulepszenia proteriańskiej zbroi są najlepsze - każde ulepszenie gwarantuje osobny pasywny bonus do statystyk. Zwracamy szczególną uwagę na to jakie ulepszenia zakupić w początkowych godzinach gry.

Jak odblokowywać nowe ulepszenia pancerza?

Noszony przez głównego bohatera Strój Pretora (Praetor Suit) możesz ulepszać dzięki Żetonom pretorskim (Praetor Suit Point) - Doom Eternal: Najlepsze ulepszenia pancerza - które? - Doom Eternal - poradnik do gry

Noszony przez głównego bohatera Strój Pretora (Praetor Suit) możesz ulepszać dzięki Żetonom pretorskim (Praetor Suit Point). Żetony to jedna z kategorii sekretów / znajdziek w Doom Eternal - musisz odnajdywać "widmowych rycerzy" w świecie gry. Każdy z nich ma do przekazania 1 żeton.

Które ulepszenia pancerza są najlepsze?

Żetony możesz wydawać w zakładce Suit menu pauzy - Doom Eternal: Najlepsze ulepszenia pancerza - które? - Doom Eternal - poradnik do gry

Żetony możesz wydawać w zakładce Suit menu pauzy. Każde ulepszenia pancerza kosztuje od 1 do 5 żetonów. Dobrą wiadomością jest to, że wszystkie ulepszenia są od razu dostępne do zakupu. Nie musisz ich po kolei kupować na zasadzie drzewka.

W grze do odnalezienia jest więcej żetonów niż punktów do wydania na ulepszenia pancerza. Powinieneś docelowo być w stanie zakupić wszystkie usprawnienia stroju zanim przystąpisz do finałowych walk gry.

Oto nasze rekomendacje najlepszych ulepszeń Stroju Pretora do zakupienia w pierwszej kolejności:

  1. Poszukiwacz przedmiotów - Item Finder (kategoria Eksploracja - Exploration; 3 żetony) - Możesz odkryć położenie wszystkich ważnych przedmiotów / znajdziek na automapie. Zainteresuj się tym ulepszeniem jeśli nie chcesz bardzo dokładnie podążać w oparciu o informacje, które zawarliśmy w rozdziale Sekrety.
  2. Ochrona przed zagrożeniami - Hazard Protection (kategoria Otoczenie - Environment; 1 żeton) - Możesz dłużej korzystać z kombinezonu przeciwpromiennego (Rad Suit) po wejściu w kontakt z toksyczną wodą. Ulepszenie to przydaje się w późniejszych etapach kampanii, w których trzeba przebiegać przez toksyczne zbiorniki lub nurkować w nich. Pamiętaj, że po zużyciu kombinezonu zaczniesz szybko tracić punkty zdrowia / pancerza.
  3. Gruboskórność - Thicker Skin (kategoria Otoczenie - Environment; 2 żetony) - Bohater uodparnia się na eksplodujące beczki. Jest to przydatna cecha, dzięki której możesz bardziej agresywnie walczyć z demonami bez ryzyka nagłej utraty dużej ilości punktów zdrowia lub pancerza.
  4. Wybuchowe piniaty - Explosive Pinatas (kategoria Otoczenie - Environment; 2 żetony) - Dzięki temu ulepszeniu eksplodujące beczki pozostawiają po sobie trochę amunicji. Jest to szczególnie pomocne podczas gry na wyższych poziomach trudności oraz generalnie w tych bitwach, w których nie ma wielu słabych demonów do rozcięcia piłą mechaniczną.
  5. Wstrząs zapłonowy - Combustion Concussion (kategoria Granat odłamkowy - Frag Grenade; 3 żetony) - Eksplodujący granat odłamkowy może dodatkowo wypuszczać drugi ładunek ogłuszający przeciwników. Może to być przydatne w "wyłączaniu" na jakiś niektórych demonów z walki lub po prostu w wystawianiu ich do odpalania zabójstw chwały (Glory Kills).
  6. Granat odłamkowy żelazny zapas - Frag Stock Up (kategoria Granat odłamkowy - Frag Grenade; 5 żetonów) - To bardzo drogie ulepszenie, ale oferuje ono bardzo wyraźną pomoc - możesz rzucić dwoma granatami odłamkowymi zanim wymagane będzie odczekanie na odnowienie się umiejętności. W bardzo dużym stopniu podnosi to użyteczność granatów w atakowaniu i osłabianiu potworów.
  7. Chwytak - Grappler (kategoria Podstawy - Fundamentals; 1 żeton) - Największą zaletą tego usprawnienia jest to, że jest ono bardzo tanie. Bohater może się dzięki niemu sprawniej wdrapywać na półki i szybciej chwytać drążków. Przydaje się to w tych lokacjach, w których trzeba np. rozwiązywać zagadki na czas czy unikać pułapek środowiskowych.
  8. Szybkie zmiany - Hot Swapper (kategoria Podstawy - Fundamentals; 2 żetony) - Ulepszenie to pozwala szybciej dokonywać podmiany broni. Przyda ci się oczywiście w największym stopniu w dużych bitwach z demonami, w trakcie których na bieżąco dostosowuje się używany oręż do rodzaju atakowanych potworów.