Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Hak z łańcuchem - jak go używać? Doom Eternal poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Doom Eternal wyjaśnia jak korzystać z haka z łańcuchem. Założeniem tego gadżetu jest możliwość przyciągania się do przeciwników z zamiarem zadania im obrażeń w bezpośrednich atakach.

Hak z łańcuchem jest dostępny tylko podczas korzystania z superstzelby - Doom Eternal: Hak z łańcuchem - jak go używać? - Doom Eternal - poradnik do gry

Hak z łańcuchem jest dostępny tylko podczas korzystania z superstzelby. Dla przypomnienia dwururkę zdobędziesz automatycznie w trakcie przechodzenia misji 3 - Baza kultystów.

Hak aktywuje się przytrzymując przycisk alternatywnego ataku z użyciem broni - w wersjach na konsole jest to lewy trigger - Doom Eternal: Hak z łańcuchem - jak go używać? - Doom Eternal - poradnik do gry

Hak aktywuje się przytrzymując przycisk alternatywnego ataku z użyciem broni - w wersjach na konsole jest to lewy trigger. Akcja ta zadziała tylko jeśli na celowniku masz jakiegoś demona, którego można się chwycić. Musisz też znajdować się w zasięgu działania haka z łańcuchem.

Przyciąganie się do potworów ma dwa główne założenia:

  1. Możesz oddać strzał z superstrzelby z bardzo krótkiej odległości.
  2. Możesz użyć naładowanego Krwawego Ciosu na demonie. Jeśli Krwawy Cios okaże się być dostatecznie silny, to potwór może od razu zginąć w takiego ataku.
Używania haka z łańcuchem jest opcjonalne przez zdecydowaną większość kampanii - Doom Eternal: Hak z łańcuchem - jak go używać? - Doom Eternal - poradnik do gry

Używania haka z łańcuchem jest opcjonalne przez zdecydowaną większość kampanii. Wyjątkiem jest przedostatni boss - Khan Maykr z misji 12. Za każdym razem gdy zniszczysz jej tarczę musisz przyciągnąć się do niej właśnie z użyciem haka i użyć Krwawego Ciosu po to żeby pozbawić ją 1 punktu zdrowia. Akcję tę trzeba powtórzyć kilka razy.

Po więcej informacji zajrzyj do rozdziału Bossowie w naszym poradniku gdzie opisaliśmy szczegółowo starcie z Khan Maykr.