Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Boss Gladiator | walka, jak pokonać Doom Eternal poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Doom Eternal kontynuuje opis przejścia misji Strażnik Jeden. Znajdziesz tutaj opis walki z bossem - Gladiatorem.

1 - Doom Eternal: Boss Gladiator | walka, jak pokonać - Doom Eternal - poradnik do gry
Walka dzieli się na dwie fazy - Doom Eternal: Boss Gladiator | walka, jak pokonać - Doom Eternal - poradnik do gry

Walka dzieli się na dwie fazy. W pierwszej fazie, twój przeciwnik chowa się za wielką tarczą i jest niewrażliwy na ataki. Co jakiś czas jednak, jego tarcza rozbłyska zielonym światłem, co sygnalizuje, że za sekundę wróg zaatakuje. Możesz wtedy strzelić w niego, co go na chwilę oszołomi. Możesz wtedy podejść do bossa i wykonać na nim zabójstwo chwały (w tym przypadku uderzenie), które go zrani.

Oprócz bossa, na arenie będą również pomniejsi wrogowie, którzy służą jako apteczki i odnawiacz amunicji. Skup ataki na bossie, ogłuszaj go i uważaj na jego ataki. Ta faza walki jest dość łatwa i powinieneś sobie poradzić bez większych komplikacji. Uważaj tylko na moment, gdy boss uderza macką o tarczę - to znak, że musisz wykonać uskok w bok.

2 - Doom Eternal: Boss Gladiator | walka, jak pokonać - Doom Eternal - poradnik do gry
Gdy odbierzesz mu jeden pasek życia, boss straci tarczę i wyciągnie drugą mackę - Doom Eternal: Boss Gladiator | walka, jak pokonać - Doom Eternal - poradnik do gry

Gdy odbierzesz mu jeden pasek życia, boss straci tarczę i wyciągnie drugą mackę. Ten wariant bossa jest dużo szybszy i agresywniejszy, jednak formuła walki pozostaje bez zmian. Musisz wypatrywać momentu, aż oczy bossa staną się zielone i wtedy zaatakować, by ogłuszyć bossa. Twój wróg będzie podatny również na ataki, gdy sam wykonuje swoje ciosy - uważaj jedynie na moment, gdy tworzy wirującą tarczę (odbija strzały) i wyładowania elektryczne, które musisz omijać skokami.

W tej fazie musisz być mobilny, unikać ataków i w wolnych chwilach strzelać we wroga. Unikaj ostrzału tylko wtedy, gdy wróg kręci swoją bronią. Lecz się na wrogach, którzy będą pojawiać się na arenie. Staraj się trzymać również duży dystans, by łatwiej unikać ataków bossa.

Po walce, obejrzysz scenkę, zakończysz misję i przeniesiesz się na Fortecę Zagłady.