Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Bramy Slayera - omówienie Doom Eternal poradnik, solucja

Poniższa strona poradnika do gry Doom Eternal omawia, czym są Bramy Slayera, które odnaleźć można na niektórych poziomach w kampanii fabularnej.

Bramy Slayera to dodatkowe, bardzo trudne starcia, które odnaleźć można na niektórych mapach w grze - Doom Eternal: Bramy Slayera - omówienie - Doom Eternal - poradnik do gry

Bramy Slayera to dodatkowe, bardzo trudne starcia, które odnaleźć można na niektórych mapach w grze. Starcia w bramach są naprawdę intensywne i znacznie cięższe, niż klasyczne starcia z demonami. Będziesz walczył z przeróżnymi kombinacjami stworów, w tym demony, które jeszcze nie odkryłeś w klasycznej kampanii fabularnej.

Amunicja i dodatkowe życia wykorzystane w starciu nie są przywracane na koniec walki. Tym samym, lepiej dobrze przygotować się do walki, bo może być naprawdę ciężko. Ukończenie walki związanej z bramą Slayera nagrodzi cię trzema punktami broni i empirejskim kluczem. Empirejskie klucze z kolei pozwolą ci odblokować sporą niespodziankę na swoim statku - po szczegóły zajrzyj do osobnego rozdziału naszego poradnika.

Aby odblokować bramę Slayera, musisz najpierw zdobyć klucz, który na ogół znajduje się blisko bramy, choć jest naprawdę nieźle ukryty - Doom Eternal: Bramy Slayera - omówienie - Doom Eternal - poradnik do gry

Aby odblokować bramę Slayera, musisz najpierw zdobyć klucz, który na ogół znajduje się blisko bramy, choć jest naprawdę nieźle ukryty. Na kolejnych stronach poradnika znajdziesz opis, jak odnaleźć poszczególne klucze, ukończyć bramy slayera i zdobyć sowitą nagrodę.

Warto wiedzieć, że możesz wrócić po kampanii do różnych bram slayera, z kompletem wyposażenia, by znacząco ułatwić sobie walkę. BFG 9000 i Tygiel niesamowicie ułatwią ci wygraną, więc jeśli masz kłopoty poczekaj trochę i wróć z lepszym sprzętem, ulepszonym zdrowiem itp.

Nie można kończyć bram Slayera używając kodów! Wejście jest wtedy niedostępne (klucze znikają z mapy i nie można otworzyć bramy).

Klucze odnaleźć można na następujących mapach:

  1. Exultia
  2. Baza Kultystów
  3. Supergniazdo Juchy
  4. Kompleks Arc
  5. Jądro Marsa
  6. Taras Nabad