Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Superpancerz Strażnika - czym jest? Doom Eternal poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Doom Eternal wyjaśniamy czym jest superpancerz Strażnika - Sentinel Armor, który można otrzymać w trakcie przechodzenia kampanii. Dowiesz się jakie zastosowanie ma superpancerz i kiedy gra może odblokować superzbroję Strażnika.

Przykładową informację o odblokowaniu dostępu do superpancerza Strażnika (Sentinel Armor) pokazuje powyższy obrazek - Doom Eternal: Superpancerz Strażnika - czym jest? - Doom Eternal - poradnik do gry

Przykładową informację o odblokowaniu dostępu do superpancerza Strażnika (Sentinel Armor) pokazuje powyższy obrazek.

Gra może ci przydzielić superpancerz jeśli w danym miejscu zginiesz kilka razy pod rząd, np. jeśli nie uda ci się wygrać walki z bossem. Szanse na otrzymanie Pancerza Strażnika pojawiają się dopiero po wyczerpaniu limitu dodatkowych żyć. Jeśli posiadasz nadal jakieś extra życia w zapasie, to będą ci one po prostu stopniowo odbierane z puli.

Superpancerz znacząco zmniejsza obrażenia zadawane przez demony - Doom Eternal: Superpancerz Strażnika - czym jest? - Doom Eternal - poradnik do gry

Superpancerz znacząco zmniejsza obrażenia zadawane przez demony. Nie jest to całkowita nieśmiertelność, ale szanse przeżycia znacząco się zwiększają.

Ważną informacją jest to, że nie musisz zgadzać się na przyjęcie pomocnej dłoni ze strony gry. Przy wyborze opcji zachowania po śmierci możesz zdecydować się na zrestartowanie rozgrywki z aktywnym superpancerzem lub bez niego, tzn. na starych zasadach.

Korzystanie z superpancerza nie blokuje możliwości zdobywania osiągnięć i nie wpływa też w żaden negatywny sposób na rozwój postaci. Możesz to potraktować jako bezinteresowne wsparcie ze strony gry.