Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Co warto wiedzieć, zanim zacznę grać? Doom Eternal poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika znajdziesz 10 szybkich porad i informacji na temat gry Doom Eternal. Są to różne ważne rzeczy na temat eksploracji, staczania walk czy odnajdywania sekretów, o których warto wiedzieć przed przystąpieniem do kampanii singleplayer gry Doom Eternal.

1 - Doom Eternal: Co warto wiedzieć, zanim zacznę grać? - Doom Eternal - poradnik do gry
  1. Doom Eternal jest trudniejszy od swojego poprzednika z 2016 roku i nie powinieneś przesadzać z wyborem poziomu trudności. Wybranie zbyt wysokich ustawień może zmusić cię do powtarzania większości walk.
  2. Musisz atakować potwory na ściśle określone sposoby, by odnawiać zapasy. Oddzielnie rodzaje ataków służą do regenerowania punktów zdrowia, do naprawiania pancerza i do uzupełniania zapasów amunicji.
  3. W Doom Eternal dostępne są zupełnie nowe umiejętności - Odskok, Krwawy Cios i Płomienny Wybuch. Każda z nich ma inne zastosowanie i może przydać się w przemierzaniu map czy w atakowaniu demonów.
  4. Możesz odnajdywać dodatkowe życia i dodawać je do puli. Dysponowanie extra życiami zwiększa szanse kontynuowania rozgrywki bez konieczności powracania do poprzedniego punktu kontrolnego.
  5. Najeźdźcy są zaliczani do standardowych odmian przeciwników w grze, ale mimo wszystko są bardzo niebezpieczni. Przeciwników tych rozpoznaje się po czerwonych tarczach i dysponują bogatym wachlarzem ataków.
  6. Demony Archvile mogą przyzywać nowe demony i czyni to z nich bardzo niebezpiecznych wrogów. Jeśli odnotujesz czerwoną otoczkę wokół demonów, to postaraj się szybko zlokalizować Archvile'a.
  7. W Doom Eternal dostępna jest opcja szybkiej podróży. Możesz dzięki niej w łatwy sposób wrócić się np. do pominiętych sekretów, ale niestety funkcja fast travel obarczona jest pewnymi ograniczeniami.
  8. BFG 9000 to niezwykle potężna broń w grze Doom Eternal, ale do pokonywania silnych demonów przydaje się też miecz Tygiel. Korzystanie z najsilniejszego oręża jest mocno limitowane i powinno ograniczać się do zabijania najtrudniejszych demonów.
  9. Na mapach znajdują się miejsca staczania sekretnych walk i są to m.in. Bramy Slayera. Przystępowanie do opcjonalnych potyczek nie jest najlepszym pomysłem podczas przechodzenia gry po raz pierwszy - są one dość trudne.
  10. Doom Eternal cechuje się wymagającymi sekcjami platformowymi i dotarcie do oddalonych półek może być kłopotliwe. Z pomocą przychodzą m.in. opcje podwójnego skoku i odskoku, dzięki którym dłużej możesz pozostawać w powietrzu.