Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Doom 64 - jak zagrać? Doom Eternal poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Doom Eternal odpowiadamy na pytanie kto może zagrać w klasyczną grę Doom 64. Wyjaśniamy też jak zainstalować grę Doom 64 po to żeby móc przetestować tę unikalną produkcję z konsoli Nintendo 64.

Dla przypomnienia Doom 64 jest portem strzelaniny, która pierwotnie zadebiutowała na konsoli Nintendo 64 w 1997 roku - Doom Eternal: Doom 64 - jak zagrać? - Doom Eternal - poradnik do gry

Dla przypomnienia Doom 64 jest portem strzelaniny, która pierwotnie zadebiutowała na konsoli Nintendo 64 w 1997 roku. Rozgrywka w Doom 64 jest bardzo zbliżona do dwóch pierwszych części serii Doom z 1993 i 1994 roku. Bohater przemierza mapy zbudowane na zasadzie labiryntów i w celu odblokowywania sobie kolejnych komnat trzeba odnajdywać różnokolorowe klucze i sekretne przełączniki. W zaliczaniu kolejnych etapów przeszkadzają oczywiście zastępy demonów i w eliminowaniu kreatur pomaga bogaty zestaw dostępnego uzbrojenia. W grze Doom 64 oprócz broni znanych fanom serii (piła mechaniczna, wyrzutnia rakiet, strzelba, dwururka, karabin plazmowy, chaingun, BFG i inne) dostępna jest także unikalna broń Unmaker działająca na zasadzie lasera. Do ukończenia jest około 30 poziomów i oprócz głównych etapów nie zabrakło także sekretnych misji.

Grę Doom 64 możesz zdobyć na dwa sposoby:

  1. Otrzymać za darmo - Jest to możliwe tylko jeśli złożyłeś zamówienie przedpremierowe na grę Doom Eternal. Powinieneś otrzymać kod uprawniający do odblokowania dostępu do Doom 64.
  2. Oddzielnie zakupić - Jest ona dostępna do zakupu na wszystkie platformy, na które wydano Doom Eternal, tzn. na PC, PS4 i XONE. Cena gry Doom 64 to 4,99$ / 4,99 € / 21zł.

Po tym jak gra Doom 64 zostana przypisana do Twojego konta musisz ją odnaleźć w swojej bibliotece. Gry Doom Eternal i Doom 64 instalowane są oddzielnie, tzn. możesz mieć w danym momencie zainstalowaną tylko jedną z nich. Obie gry również oddzielnie uruchamia się.

Gra Doom 64 do pobrania jest od 20 marca 2020 roku i wymaga około 100MB wolnej przestrzeni na twardym dysku.