Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Trofeum Mistrzostwo postu - jak zdobyć? Doom Eternal poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Doom Eternal podpowiadamy jak odblokować osiągnięcie Mistrzostwo postu (Master of Fasting). Jest to brązowe trofeum przyznawane jest za ukończenie dowolnej misji z włączonym oszustwem trybu klęski głodowej (Famine Mode).

1 - Doom Eternal: Trofeum Mistrzostwo postu - jak zdobyć? - Doom Eternal - poradnik do gry
Pierwszy krok to zdobycie dyskietki odblokowującej tryb klęski głodowej - Doom Eternal: Trofeum Mistrzostwo postu - jak zdobyć? - Doom Eternal - poradnik do gry

Pierwszy krok to zdobycie dyskietki odblokowującej tryb klęski głodowej. Jest to możliwe w misji 10 gry - Nekravol. Lokalizację dyskietki prezentuje powyższy obrazek. Jest to jeden z opcjonalnych obszarów pilnowanych m.in. przez Najeźdźcę (Marauder). Możesz dotrzeć do dyskietki wskakując do małego otworu.

Po powrocie do Fortecy Zagłady wejdź w interakcję z komputerem wybierania etapu (Mission Select) - Doom Eternal: Trofeum Mistrzostwo postu - jak zdobyć? - Doom Eternal - poradnik do gry

Po powrocie do Fortecy Zagłady wejdź w interakcję z komputerem wybierania etapu (Mission Select).

Polecamy wybrać misję 1 - Piekło na Ziemi - Doom Eternal: Trofeum Mistrzostwo postu - jak zdobyć? - Doom Eternal - poradnik do gry

Polecamy wybrać misję 1 - Piekło na Ziemi. Jest ona najprostsza i najłatwiej będzie ci zaliczyć wymagania osiągnięcia. Nie rozpoczynaj od razu misji 1, tylko przejdź do menu wybierania kodów / cheatów (wciśnij Kwadrat w wersji na PS4). Zaznacz wyłącznie cheat Tryb klęski głodowej (Famine Mode).

Tryb klęski głodowej polega na tym, że pokonane demony nie pozostawiają po sobie żadnego lootu, tzn - Doom Eternal: Trofeum Mistrzostwo postu - jak zdobyć? - Doom Eternal - poradnik do gry

Tryb klęski głodowej polega na tym, że pokonane demony nie pozostawiają po sobie żadnego lootu, tzn. zdrowia, pancerza ani amunicji. Nie jest to bardzo duży kłopot, ale mimo wszystko polecamy dostosować się do poniższych wskazówek:

  1. O trofeum powalcz dopiero po ukończeniu kampanii żeby mieć w inwentarzu wszystkie dostępne bronie. Pozwoli ci to przełączyć się na inną broń po wyczerpaniu zapasu amunicji do aktualnie używanej.
  2. Ustaw najniższy poziom trudności - I'm Too Young to Die. Pozwoli ci to łatwiej zabijać demony i zmniejszy się ryzyko utraty dużych ilości punktów zdrowia i pancerza.
  3. Walcz tylko z tymi demonami, których zamordowanie jest wymagane do odblokowania przejścia do kolejnej lokacji. Obok wszystkich pozostałych po prostu przebiegaj.
  4. Polegaj na granatach odłamkowych, które są nielimitowane. Musisz jedynie zaczekać na naładowanie się umiejętności.
  5. Pojedyncze demony możesz też zabijać zabójstwami chwały i piłą mechaniczną (pojedynczy "ładunek" paliwa do piły może się odnawiwać w miarę upływu czasu).
  6. Rozglądaj się za leżącym na ziemi lootem, w szczególności za paczkami ze zdrowiem i amunicją.
Trofeum powinno odblokować się na ekranie podsumowania misji - Doom Eternal: Trofeum Mistrzostwo postu - jak zdobyć? - Doom Eternal - poradnik do gry

Trofeum powinno odblokować się na ekranie podsumowania misji.