Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Rozgrywka - jak wygląda? Doom Eternal poradnik, solucja

Rozgrywka w Doom Eternal nie przeszła wielkiej rewolucji w stosunku do poprzednich odsłon cyklu. Nie obyło się jednak bez kilku modyfikacji. Poniższa strona poradnika zawiera szczegółowe informacje związane z tym aspektem gameplayu.

Cała rozgrywka opiera się na tych samych założeniach co poprzednia odsłona cyklu. Ponownie więc będziesz brać udział w dynamicznych starciach z zastępami demonów. Doom Eternal oferuje jednak znacznie większą liczbę dostępnych rodzajów oponentów. Do tego celu będziesz wykorzystywać szeroki wachlarz uzbrojenia. Wśród nowych modeli borni znaleźć można między innymi zamontowane na ramieniu protagonisty działko, strzelające pociskami wybuchowymi.

Doom Slayer otrzymał także nowe umiejętności, które dodatkowo wpływają na dynamikę rozgrywki - Doom Eternal: Rozgrywka - jak wygląda? - Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Slayer otrzymał także nowe umiejętności, które dodatkowo wpływają na dynamikę rozgrywki. Wśród nich znajdziesz między innymi możliwość wykonywania podwójnego skoku, wspinaczki po niektórych ścianach czy też huśtania się na wystających obiektach.

W produkcji ponownie pojawią się również Glory Kills, czyli zabójstwa wykonywane z biskiej odległości. Ich funkcja jest taka sama jak w poprzedniej odsłonie cyklu - przywracają one pasek zdrowia lub dodają amunicję/tarczę.

Największą nowością dostępną w Doom Eternal jest kryjówka głównego protagonisty. Między kolejnymi misjami Doom Slayer może odpocząć w specjalnym Hubie. Twórcy nie doprecyzowali, jaką dokładnie rolę będzie pełnił on w rozgrywce. Wiadomo jedynie, że pokaże on jaki wolny czas spędza protagonista produkcji.