Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Czy w grze jest punkt bez powrotu? Doom Eternal poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Doom Eternal odpowiadamy na pytanie czy w grze jest punkt bez powrotu (Point of No Return), po przekroczeniu którego nie jest możliwe powracanie do Fortecy Zagłady. Z naszego opisu dowiesz się też czy można grać dalej w Dooma Eternal po skończeniu głównej fabuły.

Kampania w grze Doom Eternal skonstruowana jest w taki sposób, że po ukończeniu danej misji zazwyczaj powraca się do Fortecy Zagłady będącej hubem w grze - Doom Eternal: Czy w grze jest punkt bez powrotu? - Doom Eternal - poradnik do gry

Kampania w grze Doom Eternal skonstruowana jest w taki sposób, że po ukończeniu danej misji zazwyczaj powraca się do Fortecy Zagłady będącej hubem w grze. Podczas pobytu na terenie Fortecy możesz przygotować się do kolejnej misji, wybrać opcję powtórzenia któregoś z poprzednich etapów, poćwiczyć walki z demonami w więzieniu czy zużyć baterie Strażnika do otwarcia pomieszczeń ze znajdźkami.

Doom Eternal posiada tzw. punkt bez powrotu. Odkryjesz go po powrocie do Fortecy Zagłady po ukończeniu misji 9 (Taras Nabad) i przed przystąpieniem do misji 10 (Nekravol). Gra wyświetli stosowne ostrzeżenie. Misje 10-13 trzeba przejść bez możliwości powracania do Fortecy Zagłady. Załączają się one jedna po drugiej.

Do Fortecy Zagłady powrócisz na szczęście po ukończeniu ostatniej misji i będziesz mógł kontynuować rozgrywkę - Doom Eternal: Czy w grze jest punkt bez powrotu? - Doom Eternal - poradnik do gry

Do Fortecy Zagłady powrócisz na szczęście po ukończeniu ostatniej misji i będziesz mógł kontynuować rozgrywkę. Możesz wznowić badanie Fortecy w poszukiwaniu znajdziek oraz do woli powtarzać zaliczone już misje fabularne, m.in. po to żeby dotrzeć do przegapionych znajdziek, zająć się pominiętymi opcjonalnymi bitwami, czy żeby rozwinąć postać. Nie musisz się obawiać tego, że coś przegapisz. Wszystkie atrakcje gry nadal będą dostępne.