Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom Eternal - poradnik do gry

Doom Eternal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doom Eternal: Klasyczny widok broni - jak włączyć? Doom Eternal poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Doom Eternal wyjaśnia kwestię, którą mogą zainteresować się fani klasycznych odsłon serii, takich jak Doom z 1993 roku czy Doom II: Hell on Earth z 1994 roku. Wyjaśniamy mianowicie jak załączyć klasyczny widok broni na ekranie.

Pod pojęciem klasycznego widoku broni kryje się umiejscowieniem jej na samym środku ekranu, a nie bliżej jednej z krawędzi po to żeby lepiej oddać efekt trzymania jej w lewej lub prawej dłoni - Doom Eternal: Klasyczny widok broni - jak włączyć? - Doom Eternal - poradnik do gry

Pod pojęciem "klasycznego widoku broni" kryje się umiejscowieniem jej na samym środku ekranu, a nie bliżej jednej z krawędzi po to żeby lepiej oddać efekt trzymania jej w lewej lub prawej dłoni. Omawiana zmiana ma charakter wyłącznie kosmetyczny i nie wpływa na działanie broni ani na jej przydatność na polu bitwy.

W celu dokonania opisywanej zmiany przejdź do opcji gry. W zakładce Game (gra) odszukaj pozycję Classic Weapon Pose (klasyczne ustawienie broni) i załącz ją.

Od tego momentu każda z używanych broni będzie znajdowała się na samym środku ekranu - Doom Eternal: Klasyczny widok broni - jak włączyć? - Doom Eternal - poradnik do gry

Od tego momentu każda z używanych broni będzie znajdowała się na samym środku ekranu.