Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Infiltrator's Report | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia pobocznej misji Prison Break. Zadanie to dotyczy zlokalizowania tytułowego raportu zamordowanego członka ruchu oporu. Oznacza to wizytę w dzielnicy Brat 1.

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Jemmą Atwood w kryjówce w katakumbach - Infiltrators Report | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Jemmą Atwood w kryjówce w katakumbach.

Zadanie to zalicza się w dzielnicy Brat 1, w której mogłeś odblokować punkt szybkiej podróży (stację metra) - informacje na ten temat znajdziesz na osobnych stronach poradnika. Po dotarciu do dzielnicy ustaw opisywaną misję jako aktywną i podążaj za wskazaniami na mini-mapie.

Musisz włamać się do więzienia. Jeśli skorzystałeś wcześniej ze skrótu, to po dotarciu do budynku Gestapo z powyższego obrazka możesz wybrać dowolne boczne schody i od razu wejść do środka. W przeciwnym razie musisz wybrać okrężną drogę do więzienia. W obu przypadkach musisz skorzystać z windy, która podróżuje do więzienia.

1 - Infiltrators Report | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry
Po znalezieniu się w więzieniu możesz przystępować do walk z nazistami lub podejmować próby skradania się - Infiltrators Report | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Po znalezieniu się w więzieniu możesz przystępować do walk z nazistami lub podejmować próby skradania się. Celem podróży są pokazane na obrazku 1 przesuwane szafy z przechowywanymi dowodami rzeczowymi. Sprawdź drugą szafę od lewej - znajdziesz raport (Infiltrator's Report) (obrazek 2). Wydostań się z więzienia używając szybkiej podróży lub powracając do windy. Z raportem należy powrócić do Jemmy.

Nagrody za ukończenie misji: 12300 XP, 615 srebrnych monet, 1 punkt rozwoju.