Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

The Robotermorder | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia pobocznej misji The Robotermorder. Zadanie to dotyczy wytropienia i zniszczenia tytułowego żołnierza-robota, który jest silniejszą odmianą Robotersoldata.

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Anais Fontaine w kryjówce w katakumbach - The Robotermorder | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Anais Fontaine w kryjówce w katakumbach.

Zadanie to zalicza się w dzielnicy Riverside, czyli tej odwiedzanej w drugiej głównej misji oraz w trakcie rajdu związanego z Laboratorium X.

Po dotarciu do Riverside podróżuj kolejnymi uliczkami aż dotrzesz w pobliże pokazanej na obrazku bramy. Siostry automatycznie zaatakowane tu zostaną przez Robotermordera.

Robotermorder jest udoskonaloną wersją dobrze znanych Robotersoldatów - The Robotermorder | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Robotermorder jest udoskonaloną wersją dobrze znanych Robotersoldatów. Jest on znacznie silniejszy i może o wiele szybciej przemieszczać się. Do atakowania Robotermordera wykorzystuj posiadane bronie zdolne do niszczenia "poziomych" prostokątów na pasku pancerza.

Mini-boss w trakcie atakowania sióstr będzie dużo biegał po okolicy i może też wskakiwać na ściany budynków - The Robotermorder | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Mini-boss w trakcie atakowania sióstr będzie dużo biegał po okolicy i może też wskakiwać na ściany budynków. Możesz go wtedy nadal atakować, choć zwiększa się ryzyko spudłowania i niepotrzebnego zmarnowania posiadanej amunicji.

Wycofuj siostry jeśli odniesiesz większe obrażenia i będziesz potrzebował rozejrzeć się za zapasami (w okolicy jest m.in. budynek mieszkalny) czy aktywować doping. W pobliżu nie powinno być na szczęście innych wrogów i możesz skupić się wyłącznie na celu misji. Po zniszczeniu Robotermordera powróć do Anais w Katakumbach.

Nagrody za ukończenie misji: 12400 XP, 620 srebrnych monet, 1 punkt rozwoju.