Wolfenstein Youngblood: Czy mogę zapisać stan gry?

Poradniki

Aktualizacja:

Spis treści

Ta strona poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood informuje czy można tworzyć własne zapisy stanu gry czy też trzeba polegać na automatycznych sejwach. Jest to istotny temat szczególnie pod kątem przechodzenia gry po raz pierwszy.

W Wolfenstein: Youngblood nie ma opcji tworzenia własnych manualnych lub szybkich sejwów - Czy mogę zapisać stan gry w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W Wolfenstein: Youngblood nie ma opcji tworzenia własnych manualnych lub szybkich sejwów. Nawet jeśli zatrzymasz grę i przejdziesz do menu opcji to na liście nie znajdziesz polecenia utworzenia zapisu stanu gry. Postępy w kampanii automatycznie zapisywane są po ukończeniu misji.

Z poziomu menu głównego gry możesz dodatkowo wybrać opcję Save Slot - Czy mogę zapisać stan gry w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Z poziomu menu głównego gry możesz dodatkowo wybrać opcję Save Slot. Wolfenstein: Youngblood pozwala na operować na trzech slotach, na których mogą być zapisywane twoje postępy.

Nowy slot możesz wybrać np. jeśli chcesz rozpocząć grę od nowa grając nową siostrą. Aktualny slot możesz także usunąć, przy czym operacja ta jest nieodwracalna i możesz utracić wszystkie rzeczy związane z postępami w kampanii, awansowaniem sterowanej postaci i odblokowywaniem ulepszeń broni.

Jeśli chcesz zmienić poziom trudności gry to nie musisz rozpoczynać zabawy od nowa. Możesz ustawić nowy poziom trudności w dowolnym momencie w opcjach w zakładce Gameplay. Z poziomami trudności nie są też powiązane żadne trofea, a nie więc nie utracisz szansy zdobycia któregoś z osiągnięć.

Jeżeli chcesz wykonać na PC kopię bezpieczeństwa sejwów, to znajdują się one domyślnie w katalogu C:\Users\twoja_nazwa_użytkownika\Saved Games\MachineGames. Możesz zabezpieczyć się na wypadek ich uszkodzenia czy przypadkowego usunięcia.

Dodatkowa uwaga: W przypadku śmierci obu sióstr powrócisz do początku danego etapu i zmuszony zostaniesz do jego ponownego rozegrania - Czy mogę zapisać stan gry w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Dodatkowa uwaga: W przypadku śmierci obu sióstr powrócisz do początku danego etapu i zmuszony zostaniesz do jego ponownego rozegrania. Nie jest to błąd, tylko celowo wymierzona kara za zakończenie rozgrywki niepowodzeniem.

Zawsze staraj się ratować powaloną siostrę lub wołać o pomoc gdy twoja postać utraci cały pasek zdrowia. Jeśli ratunek przyjdzie na czas, to siostry nie utracą życia ze wspólnej puli i możliwe będzie kontynuowanie gry.

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...
M
Pretorianin 86
2025-05-19 15:49

Dlaczego nie można zapisać poradnika na dysku wydaje się skończony.?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
justynaesz
Junior 4

GRYOnline.plRedakcja

2025-05-22 13:49

z różnych powodów nie do wszystkich poradników robimy książki, do tego nie planujemy robić niestety

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
M
Centurion 45
2021-05-20 19:53

Ta mi się gra podoba tylko dlatego, że można zrobić nawet 13 lvl w pierwszej mapie ...

Ulepszenia itp tez większość trofeów ponieważ statystyki do trofeum zapisuje

Se broń można ulepszyć na x lvl

Bardziej mi się podoba niż old blood

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
D
Junior 1
2021-04-10 15:47

Szkoda, że nie ma pliku PDF aby ściągnąć na dysk :(

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
D
Junior 1
2021-01-12 22:15

Czesc udało się Wam rozwiązać ten problem błędu zapisu że nie mam już kluczy do otwarcia windy w Brat 2 o co biega pomóżcie? Jest jakieś rozwiązanie?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
S
😃
Junior 1
2021-01-08 12:08

Grrrafi mam podobną sytuację, z tym, że zabiłem szefów, miałem klucze i przekazałem informacje Abby. Po wejsciu do windy i zjechaniu niżej wyszedłem z gry. Po ponownym odpaleniu byłem na wieży znów. Szefów już nie było. Kluczy brak a winda zablokowana. Czy dało zrobić się coś z tą sytuacja? Pozdrawiam

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
D
Junior 1
2021-01-12 22:17

Dajcie znać jak coś na moim Facebooku Daniel Flakowski i zaproście mnie.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
G
Junior 1
2020-10-06 12:08

U mnie nie ma na wieży bossa, i tak samo nie mogę tam nic zrobić ani się cofnąć. Jest tylko kilku przeciwników ale nie ma dowódcy z kluczami. Po wyeliminowaniu wszystkich nic się nie dzieje, a winda jest zablokowana z powodu bossa.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
D
Junior 1
2021-01-12 22:15

Czesc udało się Wam rozwiązać ten problem błędu zapisu że nie mam już kluczy do otwarcia windy w Brat 2 o co biega pomóżcie? Jest jakieś rozwiązanie?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
D
Junior 1
2021-01-12 22:17

Dajcie znać jak coś na moim Facebooku Daniel Flakowski i zaproście mnie.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
N
Junior 1
2020-02-23 09:52

Hej. Mam problem. Przestał działać doping ciężki szał. Jeszcze wczoraj uzupełniał ciężką amunicję bez problemu, a dziś nie. Nic nie dało ponowne uruchomienie gry. Mogło coś zmienić, że wybrałem dziś kilka zadań codziennych i tygodniowych? Siostra ma wybrany ten sam i też nie działa. Proszę o pomoc. Wydane 5000 monet na marne na tę chwilę.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
C
Junior 2
2020-02-03 20:35

Też dobry pomysł, dzięki ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
C
Junior 2
2020-02-03 20:05

Artefakty i skarby tez pozbierane :/

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
mirko81
Legend 85
2020-02-03 20:22

Jak masz pewność że masz wszystko to cyknij foty zaliczonych misji i puść beci mejla z helpa gry. Konto tam pewnie masz.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
C
Junior 2
2020-02-03 20:03

Dzięki za szybką odpowiedź.
Właśbie z tą listą sprawdzałem moje misje i jest wszystko poza katakumbami :/
Nie wiem zbytnio czego się czepić :/

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
C
Junior 2
2020-02-03 17:47

Witam,
Potrzebuję pomocy. Mam ukończone wszystkie misje fabularne i poboczne, ale okazuje się, że nie mam zrobionej misji "Katakumby", bo nie widnieje ona ani w ukończonych, ani w bierzących. W katakumbach mam wszystko wyzbierane i każdą postać odwiedziałem, ale nie chce mi się to zaliczyć i przez to nie wpada trofeum za ukończenie wszystkich misjii. Czy mieliście podobny problem? Z góry dziękuję, za podpowiedzi :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
mirko81
Legend 85
2020-02-03 19:18

może jeszcze czegoś nie masz zrobionego, przejrzyj poradnik

https://www.eurogamer.pl/articles/2019-07-30-wolfenstein-youngblood-poradnik-solucja

+ misje z 1.0.7 Artefakty Da’at Yichud” i „Poszukiwanie skarbu”

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
M
Junior 4
2019-08-26 11:25

Posiadam wykupiony abonament jak pobrać ten poradnik na dysk?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Karbulot
Legionista 17
2019-08-02 21:27

Pierdolca można dostać z niektórymi osiągnięciami. Jak mam zabić 10 szarżujących supersoldatów, skoro bot mi go zawsze dobija. Nie ma szans, aby sobie go zostawić obgryzionego i wyczekiwać okazji.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl