Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak jednocześnie strzelać z dwóch broni w Wolfenstein Youngblood? Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood informujemy o tym jak prowadzić jednoczesny ostrzał z dwóch broni. To przydatna cecha, gdyż możesz dzięki temu zadać przeciwnikom więcej obrażeń w tym samym przedziale czasu. Wadą tego rozwiązania jest z kolei zużywanie większych ilości amunicji.

Strzelanie z dwóch broni (Dual Wielding) nie jest domyślnie możliwe, a to dlatego, że żadna z sióstr nie dysponuje umiejętnością powiązaną z tym stylem prowadzenia gry - Jak jednocześnie strzelać z dwóch broni w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Strzelanie z dwóch broni (Dual Wielding) nie jest domyślnie możliwe, a to dlatego, że żadna z sióstr nie dysponuje umiejętnością powiązaną z tym stylem prowadzenia gry.

Musisz zakupić umiejętność Dual-Wielder z drzewka Muscle - kosztuja ona 3 punkty umiejętności i jest dostępna od samego początku gry, czyli najwcześniej możesz ją nabyć po awansowaniu na 3 poziom doświadczenia.

Po zakupieniu zdolności wybierz dowolną broń, którą można trzymać w jednej ręce (nie może to być broń dwuręczna - Jak jednocześnie strzelać z dwóch broni w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Po zakupieniu zdolności wybierz dowolną broń, którą można trzymać w jednej ręce (nie może to być broń dwuręczna!). Wciśnij klawisz strzelania z dwóch broni, dzięki czemu sterowana siostra automatycznie wyjmie z inwentarza drugą taką samą broń.

  1. Jeśli grasz z użyciem klawiatury i myszy, to za strzelanie z lewej broni odpowiada lewy przycisk myszy, a za strzelanie z prawej broni odpowiada prawy przycisk myszy.
  2. Jeśli grasz z użyciem pada PS4 lub XONE, to za strzelanie z lewej broni odpowiada lewy trigger / L2, a za strzelanie z prawej broni odpowiada prawy trigger / R2.

Warto często korzystać ze strzelania z dwóch broni i zabić w ten sposób co najmniej 100 wrogów, dzięki czemu zdobędziesz dodatkową nagrodę w postaci osiągnięcia Pełne ręce roboty.