Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak zwiększyć liczbę żyć w Wolfenstein Youngblood? Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood wyjaśniamy co dzieje się w przypadku utraty wszystkich żyć oraz jak zwiększyć aktualną liczbę posiadanych żyć. Obie te informacje są niezwykle istotne po to żeby przetrwać do końca każdej misji.

1 - Jak zwiększyć liczbę żyć w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry
  1. W grze Wolfenstein: Youngblood obowiązuje nietypowy mechanizm "zarządzania" życiami głównych bohaterek gry. Jessica i Sophie mają wspólny "magazyn" żyć (Shared Lives).
  2. Po wyczerpaniu wspólnego zapasu żyć następuje koniec gry i zmuszony zostaniesz do rozpoczęcia danej misji od nowa.
  3. Informacja o liczbie posiadanych żyć wyświetlana jest przy prawej krawędzi ekranu i symbolizują ją małe serduszka.
  4. W przykładzie z powyższego obrazka siostry posiadają 2 życia w zapasie. Oznacza to, że w zaprezentowanym przez nas przykładowym scenariuszu dozwolone są maksymalnie dwa zgony - jedna z sióstr może zginąć max. 2 razy lub każda z sióstr może zginąć max. 1 raz.
2 - Jak zwiększyć liczbę żyć w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry
Limit zgonów możesz zwiększać dzięki odnajdywaniu i otwieraniu skrzyń oznaczonych sercem (Shared Life Crate) - Jak zwiększyć liczbę żyć w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Limit zgonów możesz zwiększać dzięki odnajdywaniu i otwieraniu skrzyń oznaczonych sercem (Shared Life Crate). Splądrowanie każdej takiej skrzyni dodaje 1 życie do wspólnej puli.

Powalenie danej siostry na ziemię nie jest równoznaczne z jej zgonem - Jak zwiększyć liczbę żyć w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Powalenie danej siostry na ziemię nie jest równoznaczne z jej zgonem. Zacznie się ona wykrwawiać, ale nadal może ją uratować druga z sióstr poprzez dotarcie do niej i wykonanie "wskrzeszenia". Zgon nastąpi gdy nie zdążysz z dotarciem do umierającej siostry lub gdy obie siostry zaczną się wykrwawiwać, gdyż nie będą już sobie wtedy mogły pomóc w powrocie do pełni sił.