Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Rescue Marianne | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia pobocznej misji Rescue Marianne. W ramach tego zadania należy odwiedzić szpital w dzielnicy Little Berlin i doprowadzić do oswobodzenia tytułowej Marianne, która jest więziona przez nazistów.

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Anais Fontaine w kryjówce w katakumbach - Rescue Marianne | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Anais Fontaine w kryjówce w katakumbach.

Poziom trudności misji: To jedno z najprostszych pobocznych zadań, którym warto zająć się tuż po pierwszej wizycie w katakumbach.

Użyj sieci metra żeby przenieść się do dzielnicy Little Berlin. Ustaw opisywaną misję jako aktywną i podążaj za wskazaniami na mini-mapie. Celem podróży jest pokazany na powyższym obrazku szpital.

Obszar wokół szpitala jest strzeżony przez przeciwników, wśród których znajduje się m - Rescue Marianne | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Obszar wokół szpitala jest strzeżony przez przeciwników, wśród których znajduje się m.in. Diesel Supersoldat. Dodatkowo nad głównym wejściem na teren szpitala może ukrywać się komendant.

W tym samym miejscu gdzie był komendant jest też stanowisko laserowe z powyższego obrazka. Skorzystaj z niego jeśli został wszczęty alarm, bo na placu pojawią się wtedy nowi wrogowie i będą wśród nich także Supersoldaci.

Do wnętrza szpitala możesz się przekraść lub wkroczyć do budynku po zakończeniu walk na zewnątrz - Rescue Marianne | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Do wnętrza szpitala możesz się przekraść lub wkroczyć do budynku po zakończeniu walk na zewnątrz. W trakcie przeprawy przez kolejne sekcje szpitala możesz po cichu eliminować wrogów lub pokonywać ich otwartych walkach - wykorzystuj wtedy liczne boczne pomieszczenia do unikania ostrzału i zachodzenia ich od flanki. W małych ciasnych lokacjach pomocne mogą też być granaty.

Docelowo siostry muszą dotrzeć do dwóch dźwigni. Pociągnięcie za nie rozsunie rolety i zobaczysz pomieszczenie na niższym piętrze, w którym więziona jest Marianne.

Kontynuuj przebijanie się do tylnej części budynku, przy czym spodziewaj się pojawienia co najmniej jednego Supersoldata - Rescue Marianne | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kontynuuj przebijanie się do tylnej części budynku, przy czym spodziewaj się pojawienia co najmniej jednego Supersoldata. Znajdziesz klatkę schodową i będziesz mógł zejść do piwnicy.

Przejdź (prawdopodobnie) pustym korytarzem do miejsca, w którym pociągnięcie za nową dźwignię wyłączy dostawy prądu do sali operacyjnej.

Nie musisz już nic więcej robić - Rescue Marianne | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Nie musisz już nic więcej robić. Możesz ustawić się przy szkle i obserwować wydarzenia - Marianne wykorzysta zamieszanie i pozbędzie się naukowców. Otrzymasz podziękowania od niej i misja zakończy się.

Nagrody za ukończenie misji: 4300 XP, 215 srebrnych monet, 1 punkt rozwoju.