Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Sabotage Launchers | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia pobocznej misji Sabotage Launchers. Zadanie to dotyczy zniszczenie dwóch wyrzutni superżołnierzy skonstruowanych przez Generała Lothara. Są one na dachu Wieży w dzielnicy Brat 2.

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Jemmą Atwood w kryjówce w katakumbach - Sabotage Launchers | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Jemmą Atwood w kryjówce w katakumbach.

Zadanie to zalicza się w dzielnicy Brat 2, w której mogłeś odblokować punkt szybkiej podróży (stację metra) - informacje na ten temat znajdziesz na osobnych stronach poradnika. Po dotarciu do dzielnicy ustaw opisywaną misję jako aktywną i podążaj za wskazaniami na mini-mapie.

Na potrzeby ukończenia tej misji musisz ponownie odwiedzić dach Wieży - możesz skorzystać z windy z opisu przejścia pobocznej misji Zeppelin Sabotage lub przebić się przez te same pomieszczenia i zaliczyć taką samą wspinaczkę, jak w rajdzie Raid Mission: Brother 2. Po znalezieniu się na dachu najbardziej pilnuj się żeby nie spaść przez przypadek w przepaść, bo jest to zawsze natychmiastowa utrata 1 życia. Kieruj się w stronę dowolnej wyrzutni.

1 - Sabotage Launchers | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry
Wyrzutni nie możesz zniszczyć po prostu ostrzeliwując ją i to nawet jeśli skorzystasz z ciężkiej broni - Sabotage Launchers | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wyrzutni nie możesz zniszczyć po prostu ostrzeliwując ją i to nawet jeśli skorzystasz z ciężkiej broni. Rozwiązaniem tego problemu jest wrzucenie wybuchowego ładunku do wyrzutni. Można tego dokonać na dwa sposoby:

  1. Wrzuć granat do środka.
  2. Użyj broni Dieselkraftwerk i poślij samoprzylepny granat do środka (przykład tej akcji na powyższych obrazkach).

W obu przypadkach ustaw się w takim miejscu żeby granat mógł poprawnie wpaść do wyrzutni. Po zniszczeniu pierwszej wyrzutni skieruj się do drugiej na przeciwległym końcu dachu. Po udanej misji użyj szybkiej podróży - od razu na dachu lub (jeśli w okolicy nadal przebywają wrogowie) po skorzystaniu z windy. Powróć do Jemmy żeby powiedzieć jej o wykonanej misji.

Nagrody za ukończenie misji: 13500 XP, 675 srebrnych monet, 1 punkt rozwoju.