Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Czy można powtarzać ukończone misje w Wolfenstein Youngblood? Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

W Wolfenstein Youngblood będziesz mógł przejść kilka misji fabularnych oraz wiele questów pobocznych. Dzieją się ona w kilku lokacjach, które są dostępne w grze. Do większości miejsc trafisz wielokrotnie, będziesz mógł, więc spokojnie poznać teren i rozejrzeć się za znajdzkami.

Czy mogę powtorzyć misję?

Tak, możesz powtarzać misje, które wcześniej już ukończyłeś - Czy można powtarzać ukończone misje w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Tak, możesz powtarzać misje, które wcześniej już ukończyłeś. Dzięki temu możesz wrócić do wszystkich lokacji oraz zdobyć nowe nagrody. Każda misja jest nagradzana w ten sam sposób co wcześniej - taką samą ilością punktów i pieniędzy.

Aby powtórzyć misję musisz udać się do Abbby i wybrać interesującego Cię questa - Czy można powtarzać ukończone misje w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Aby powtórzyć misję musisz udać się do Abbby i wybrać interesującego Cię questa. W ten sposób będziesz mógł stale rozwijać swoją postać i ponownie obejrzeć co ciekawsze etapy gry.

Jak wrócić do lokacji?

Po wykonaniu misji możesz wrócić, do większości lokacji - Czy można powtarzać ukończone misje w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Po wykonaniu misji możesz wrócić, do większości lokacji. Jedynym wyjątkiem jest lokacja, w której wykonujesz pierwszą misję w grze. Do niej nie możesz się wrócić. Zbadaj ją dokładnie, ponieważ możesz znaleźć w niej dwie znajdzki.

Aby przenieść się do innej lokacji musisz zbliżyć się do mapy metra i wybrać interesujący Cię teren.

Czy przeciwnicy się respawnują?

Tak - Czy można powtarzać ukończone misje w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Tak. Wszystkie wcześniej oczyszczone z wrogów lokacje będą ponownie nawiedzone przez nazistów. Będziesz musiał, więc uważać przy każdym powrocie do danej lokacji. Nigdy nie będziesz mógł się czuć całkowicie bezpiecznie!

Dokładne informacje na ten temat pojawiania się przeciwników znajdziesz na osobnej stronie poradnika.