Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Doping (Pep Signal) w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Doping to specjalna umiejętność postaci w Wolfenstein Youngblood. Dzięki niej możesz odbudować swoje punkty zdrowia oraz pancerz. Dodatkowo umiejętność ta nie ma krótki czas odnawiania, dzięki czemu możesz nieraz uratować Ci życie.

Jak działa doping?

Doping regeneruje punkty zdrowia oraz pancerze twoje i twojej siostry - niezależnie od tego czy grasz z botem czy z żywym kompanem - Doping (Pep Signal) w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Doping regeneruje punkty zdrowia oraz pancerze twoje i twojej siostry - niezależnie od tego czy grasz z botem czy z żywym kompanem. Dzięki temu nieraz możecie się wzajemnie uleczyć i wspierać się stale w walce.

Pamiętaj, że doping, który daje dodatkowe punkty, nie działa, gdy twoja siostra jest śmiertelnie ranna. Wtedy musisz do niej podbiec i samodzielnie ją uleczyć.

Pamiętaj, że niektórych dopingów nie możesz używać w biegu - Doping (Pep Signal) w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Pamiętaj, że niektórych dopingów nie możesz używać w biegu. Musisz zatrzymać się i pozwolić wykonać swojej postaci ruch symbolizujący doping.

Rodzaje dopingu

Najciekawszymi dopingami są dwie ostatnie opcje - sztuki walki i cyborg 1980 - Doping (Pep Signal) w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry
  1. Kciuk w górę - daje tobie i twojej siostrze 50 punktów zdrowia;
  2. Diabelskie rogi - obie dostajecie po 25 punktów pancerza;
  3. Zaciśnięta pięść - obie dostaniecie po 15 punktów zdrowia i pancerza;
  4. Żółwik - przez 5 sekund obie jesteście niewrażliwe;
  5. Wstań - umożliwia ożywienie siostry z oddali;
  6. Postawa bojowa - przez 5 sekund obie zadajecie podwójne obrażenia;
  7. Wyłamywanie palców - przez 10 sekund przyjmujecie na siebie o 50 procent mniejsze obrażenia;
  8. Sztuki walki - regeneruje pełne HP obu dziewczyn;
  9. Cyborg 1980 - obie dostajecie pełen pancerz.

Najlepszy doping

Najciekawszymi dopingami są dwie ostatnie opcje - sztuki walki i cyborg 1980. Obie umiejętności w pełni Cię regenerują. Jako, że przy starciach z przeciwnikami pierw tracisz pancerz najlepiej będzie zainwestować w "cyborg 1980".

Czy mogę zmienić doping siostry?

Oczywiście, że możesz - Doping (Pep Signal) w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Oczywiście, że możesz. Wystarczy, że wykupisz, któryś z dostępnych dopingów i przypiszesz go do swojej towarzyszki. Zerknij na prawą stronę ekranu. Tam wyskoczy informacja o tym, że możesz rozwinąć swoją siostrę (na PC odpowiada za to klawisz E).