Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

The Silent Outpost | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia pobocznej misji The Silent Outpost. Zadanie to dotyczy odwiedzenia tytułowego opuszczonego posterunku gdzie siostry czeka przykra niespodzianka. W dalszej części questu trzeba będzie odwiedzić dwie inne dzielnice miasta i rozprawić się z mini-bossem - Commanderem Bayerem.

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Dimitrim Fedorovem w kryjówce w katakumbach - The Silent Outpost | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Dimitrim Fedorovem w kryjówce w katakumbach.

Poziom trudności misji: Nie przystępuj do tego zadania jeśli twoja siostra nie znajduje się na co najmniej 10 poziomie doświadczenia.

Użyj sieci metra żeby przenieść się do dzielnicy Political Detention Area 4. Ustaw opisywaną misję jako aktywną i podążaj za wskazaniami na mini-mapie.

Do posterunku ruchu oporu prowadzi pokazana na obrazku boczna alejka. Dociera się do niej tuż po rozwiązaniu mini-zagadki z wprowadzeniem właściwego kodu (pierwsza siostra musi stać przy klawiaturze, a druga dotrzeć do generatora kodów).

Przeskocz przez płot i zbliż się do budynku, a ustalisz, że opanowany został przez nazistów - The Silent Outpost | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Przeskocz przez płot i zbliż się do budynku, a ustalisz, że opanowany został przez nazistów. Do wyeliminowania jest w sumie 16 celów. Do zabicia sa między innymi Bombenhundy, czyli wybuchające psy, które najlepiej jest ostrzeliwać z bezpiecznej odległości.

Budynek ma wiele wejść - możesz korzystać z drzwi, otwartych okien oraz doskakiwać na niższe partie dachu. Wewnątrz budynku przebywa także komendant, ale nie zostanie wezwanych więcej wrogów ponad 16 wymaganych do ukończenia tej części misji.

Druga część misji zakłada zinfiltrowania centrum przesłuchań (Interrogation Center) - The Silent Outpost | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Druga część misji zakłada zinfiltrowania centrum przesłuchań (Interrogation Center). Musisz w tym celu powrócić na stację metra (lub użyć szybkiej podróży żeby znaleźć się z powrotem katakumbach) i odbyć podróż do dzielnicy Little Berlin.

Ponownie podążaj za znacznikami na ekranie. Centrum przesłuchań znajduje się niedaleko pierwszego placu. Okolicznych wrogów (między innymi Supersoldata i drony) możesz wyeliminować lub przekraść się do budynku powiązanego z opisywanym zadaniem.

Wewnątrz budynku przebywa wielu wrogów, przy czym przynajmniej tych z początkowych pomieszczeń łatwo powinno ci się udać po cichu wyeliminować - The Silent Outpost | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wewnątrz budynku przebywa wielu wrogów, przy czym przynajmniej tych z początkowych pomieszczeń łatwo powinno ci się udać po cichu wyeliminować. W walkach weźmie udział między innymi nieco bardziej wytrzymały Robotersoldat - zadbaj o użycie odpowiedniej broni do uszkodzenia jego pancerza.

Celem podróży jest pomieszczenie na tyłach budynku. Jest tam pokazane na obrazku urządzenie. Ostrzelaj szklaną ściankę, za którą obracają się duże taśmy. Wciśnij następnie klawisz interakcji żeby zdobyć dziennik audio (Audio Log).

Ponownie musisz przenieść się do innej dzielnicy Paryża - tym razem do Victory Boulevard - The Silent Outpost | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Ponownie musisz przenieść się do innej dzielnicy Paryża - tym razem do Victory Boulevard. Celem podróży jest obszar, w którym przebywa Commander Bayer.

Do poszukiwanej osoby możesz dotrzeć z różnych stron, np. wybierając alejkę między budynkami z z obrazka. W okolicy przebywa kilku wysokopoziomowych przeciwników. Jeśli nad głową któregoś z wrogów zauważysz ikonę czaszki, to dla bezpieczeństwa nie przystępuj do bezpośrednich walk. Możesz bowiem bardzo łatwo stracić wszystkie punkty zdrowia i pancerza. Skradanie się lub ucieczka to lepsze rozwiązania.

Odszukaj dziedziniec gdzie przebywa Commander Bayer (powyższy obrazek) i zaatakuj go - The Silent Outpost | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Odszukaj dziedziniec gdzie przebywa Commander Bayer (powyższy obrazek) i zaatakuj go. Nie korzysta on z żadnych zaawansowanych pancerzy, ale również znajduje się na wysokim poziomie doświadczenia. Dużo biegaj i nie daj się trafiać.

Po zabiciu mini-bossa powróć do katakumb żeby zdać raport Dimitriemu (zleceniodawcy tej misji).

Nagrody za ukończenie misji: 5000 XP, 250 srebrnych monet, 1 punkt rozwoju.