Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Odpowiednio dobrane argumenty | Trofea w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz opis osiągnięcia Odpowiednio dobrane argumenty (Right Tool for the Job). To brązowe trofeum przyznawane za zabicie w sumie 75 przeciwników za pomocą broni, która jest najskuteczniejsza przeciwko ich typowi osłony.

Osiągnięcie to dotyczy wyłącznie tych przeciwników, którzy używają pancerzy i osłon, czyli tych, nad głowami których oprócz czerwonego paska zdrowia znajdują się także dodatkowe białe znaczniki - Odpowiednio dobrane argumenty | Trofea w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Osiągnięcie to dotyczy wyłącznie tych przeciwników, którzy używają pancerzy i osłon, czyli tych, nad głowami których oprócz czerwonego paska zdrowia znajdują się także dodatkowe białe znaczniki.

Niezwykle istotną kwestią jest odczytanie jakiego typu osłoną dysponuje dany przeciwnik. W przykładzie z dołączonego obrazka nad głową przeciwnika Kugelsoldat znajdują się poziome prostokąty.

Po wywołaniu menu wyboru broni wyszukuj te, które obok informacji o liczbie amunicji posiadają takie same znaczniki - Odpowiednio dobrane argumenty | Trofea w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Po wywołaniu menu wyboru broni wyszukuj te, które obok informacji o liczbie amunicji posiadają takie same znaczniki. W przykładzie z powyższego obrazka jedną z "pasujących" broni jest Sturmgewehr.

Najlepiej jest po napotkaniu opancerzonych przeciwników przyjrzeć się grafikom nad ich głowami, wycofać się na chwilę w bezpieczne miejsce i zapamiętać bronie, które będą mogły osłabiać ich pancerze. Już po rozpoczęciu walk staraj się korzystać wyłącznie z poprawnych broni.

Alternatywnym sposobem na odczytanie informacji o zastosowaniu jakiejś broni jest otwarcie zakładki o niej w menu (Weapons) - Odpowiednio dobrane argumenty | Trofea w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Alternatywnym sposobem na odczytanie informacji o zastosowaniu jakiejś broni jest otwarcie zakładki o niej w menu (Weapons). Informacja o skuteczności w niszczeniu określonych osłon jest wyświetlana jest w prawym górnym rogu ekranu - zaznaczyliśmy to na przykładowej karcie pistoletu na powyższym obrazku.